pl  en  de  

ITszkola LOGO 1      

PPE- logo

krajowa      

    DSC 0382 - Kopia

 

    W dniach 1-2 czerwca klasa IIIt1 wraz z wychowawczynią Krystyną Kowalczuk i księdzem Aleksandrem Dobrońskim wyruszyła na wycieczkę do Stanicy Wodnej w Spychowie.

    Po zakwaterowaniu w domkach wyruszyliśmy na spływ kajakowy rzeką Krutynią. Płynęliśmy z nurtem rzeki i pod prąd, podziwialiśmy piękne widoki, odkrywaliśmy niesamowite zakątki i delektowaliśmy się cudem natury. Po czterech godzinach wróciliśmy do bazy, gdzie czekał już na nas ciepły obiad. Potem chwila wytchnienia i zmagania w parku linowym na terenie bazy. Krótki instruktaż i już chłopcy byli gotowi na kolejne wyzwanie. Dla większości był to pierwszy raz, pierwsza możliwość, ale wszyscy stanęli na wysokości zadania. Sprawni, jak żołnierze. Tacy są chłopcy z III t1. Jako wychowawczyni byłam pełna podziwu, jak zmagali się z przeszkodami i jestem z nich bardzo dumna. Wieczorem, około godziny dwudziestej, zasiedliśmy przy wspólnym ognisku. Piekliśmy kiełbaski, śpiewaliśmy, żartowaliśmy i wspólnie wspominaliśmy miniony dzień, dzieląc się wrażeniami.

     Nazajutrz wyruszyliśmy ścieżką historyczną po fortyfikacjach szczycieńskiej pozycji leśnej. Było to prawie pięć kilometrów marszu lasem, ale nikt nie narzekał, humory dopisywały, a pogoda tego dnia też nie zawiodła.

     Wracając do domu już planowaliśmy kolejną wyprawę. Z taką klasą, jak III t1, można jechać nawet na koniec świata, bo to chłopcy, wiadomo, z Mechaniaka. I godnie reprezentowali naszą szkołę.

 

 

Srebrna technikum 2015duze

brazowy-medal-ranking-bialystok-technikum 

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon: (85) 651- 34 - 79
                (85) 651- 34 - 91
Fax: (85) 651 - 21 - 67

ul. Broniewskiego 14
15-959 Białystok

baner-kema