pl  en  de  

ITszkola LOGO 1      

PPE- logo

krajowa      

 

W dniu 13 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły brali udział European Robot Challenge 2017. Zawody odbyły się w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym w Opolu. Naszą szkołę w okrojonym składzie reprezentowali: Jacek Adamczuk (klasa 2tm1), Grzegorz Cichoński (klasa 2tm2).

 

Nasze roboty uzyskały następujące sukcesy:

 

- 5 miejsce w Europie w konkurencji Lego LineFollower

 

- 8 miejsce w Europie w konkurencji Lego LineFollower

W sobotę 13 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu zorganizowano European Robot Challenge - Mistrzostwa Europy Walk Robotów. W zawodach startowały konstrukcje nie tylko z Europy, ale także z Meksyku czy Kirgistanu. Roboty rywalizują w 14 różnych konkurencjach - jest kategoria sumo, jest podążanie za linią, są też konstrukcje z klocków Lego. - Te ostatnie pozwalają odkryć magię tworzenia własnych konstrukcji u najmłodszych. Nasi uczniowie startowali w dwóch kategoriach: Lego LineFollower i Lego Sumo. W pierwszej udało nam się poprawić rezultaty z ostatnich zawodów. Niestety w drugiej konstrukcja uczniów odpadła w eliminacjach.

Do zaowodów uczniów przygotowuje pan Piotr Chilkiewicz.

 http://www.24opole.pl/7782,CWK_European_Robot_Challenge,galeria.html

 

Srebrna technikum 2015duze

brazowy-medal-ranking-bialystok-technikum 

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon: (85) 651- 34 - 79
                (85) 651- 34 - 91
Fax: (85) 651 - 21 - 67

ul. Broniewskiego 14
15-959 Białystok

baner-kema