pl  en  de  

ITszkola LOGO 1      

PPE- logo

krajowa      

W maju wzięliśmy udział w konkursie – „W barwach biało – czerwonych” o zasięgu wojewódzkim, promującym postawy i działania patriotyczne wśród całej społeczności szkolnej, który organizowany był przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Rodzinę Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość. Warunkiem przystąpienia było opracowanie projektu oraz prezentacji, dokumentującej obchody Święta Flagi oraz kolejnej rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przygotowana przez Joannę Suszczyńską oraz Tomasza Suszczyńskiego prezentacja zawierała relację z przeżytego wspólnie happeningu – „Mam biało- czerwone serce” oraz koncertu uczniów Mechaniaka.

Obchody dostarczyły nam wielu pozytywnych emocji i przeżyć, których ukoronowaniem jest docenienie nas i naszego zaangażowania w postaci wyróżnienia w konkursie. Jesteśmy bardzo dumni, zwłaszcza, że rywalizowały ze sobą aż 82 placówki z całego województwa!

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.

 

Zobacz zdjęcia - tutaj.

Srebrna technikum 2015duze

brazowy-medal-ranking-bialystok-technikum 

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon: (85) 651- 34 - 79
                (85) 651- 34 - 91
Fax: (85) 651 - 21 - 67

ul. Broniewskiego 14
15-959 Białystok

baner-kema