Kierownictwo szkoły:

           Małgorzata Kleszczewska - dyrektor

           Joanna Czyżewska - zastępca dyrektora ds. pedagogicznych
 
           Krzysztof Wojszko - zastępca dyrektora ds. kształcenia zawodowego
 

           Piotr Bukraba - zastępca dyrektora ds. kształcenia dorosłych

           Krzysztof Czerech - zastępca dyrektora ds. Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 2

           Tadeusz Malecki - kierownik kształcenia praktycznego ds. wydziału mechanicznego

           Kazimierz Krupiński - kierownik kształcenia praktycznego ds. wydziału samochodowego 

           Monika Kruszelnicka - kierownik internatu

 

          Piotr Czarnecki - kierownik działu administracyjno - gospodarczego

          Aneta Antoniuk - główna księgowa

 

 
Język polski Język angielski

Czyżewska Joanna
Kleszczewska Małgorzata

Kucharewicz Anna
Laskowska Danuta
Suszczyńska Joanna

Suszczyński Tomasz
Wawrzyńska Wiesława

Babienko Marta
Jaworowska Ewelina
Kuźmicki Dariusz
Kwasowska Anna
Rutkowska Anna
Wysocka Emilia
Żuchowska Katarzyna
Język niemiecki Matematyka

Biergiel Małgorzata 
Cywoniuk Agnieszka
Dębkowska Jolanta

Kowalczuk Krystyna

Grygoruk Urszula

Gudel Elżbieta
Fiedziukiewicz Elżbieta
Paluch Dorota 
Pączkowska Renata
Tarasiuk Agata
Trzasko Agnieszka

Chemia, geografia Historia, WOS

Fiedziukiewicz Elżbieta

Jakubiuk Alina

 

Domagała Jan
Jelski Piotr
Wojtach Wiesław
Biologia Fizyka
Rasińska Agnieszka

Andruczyk Emilia

Brzosko Paweł

Fajkowska Anna

Grygoruk Urszula

Radzajewska Agata
Szymańczuk Ewa

Nauczyciele zajęć praktycznych branży samochodowej Nauczyciele zajęć praktycznych branży mechanicznej

Ambrożej Krzysztof
Baworski Adam
Birycki Leon 
Bukraba Piotr
Chilimoniuk Sławomir
Gajek Krzysztof 

Garbala Krzysztof
Konopka Leszek

Krajewski Piotr
Majewski Mirosław
Markowski Jerzy

Pawełko Grzegorz
Peczyński Jacek 
Stalbowski Mieczysław 

Twarowski Jacek
Warejko Zbigniew
Więcko Jan

Artemiuk Marzanna 
Byliński Andrzej
Czyżewski Krzysztof
Falkowski Andrzej 
Konopka Zdzisław 
Kondzior Marek
Kulesza Edward 
Panasewicz Zdzisław 
Piotrowski Adam 
Wiślak Jarosław 
Wojszko Krzysztof 
Żukowski Rafał
Teoretyczne przedmioty zawodowe branży samochodowej Teoretyczne przedmioty zawodowe branży mechanicznej

Jagusiak Janusz

Krzymowski Andrzej
Sierocki Jacek 
Szczesiul Leszek
Szoka Wojciech

Kiebała Małgorzata

Łozowski Bogusław
Panasiuk Józef

Rogowski Adam
Surmacewicz Szymon

Elektrotechnika i elektronika, mechatronika Technologia informacyjna

Całpińska Anna

Chilkiewicz Piotr
Dziekoński Tomasz
Markiewicz Bazyli
Obolewicz Agnieszka
Taranta Aleksander

Gudel Elżbieta
Woroniecki Artur
Edukacja dla bezpieczeństwa Podstawy przedsiębiorczości
Rasińska Agnieszka 

Bogusłowicz Małgorzata

Ryńska Lucja

Wychowanie fizyczne Religia, etyka

Bezubik Marek

Demianiuk Konrad

Długołęcki Tomasz

Hryszko Katarzyna Maria

Gorczak Lech

Jakubiec Jakub
Nowacki Andrzej

Piktel Radosław
Topolański Krzysztof

Dobrzycka Ewa
ks. Dobroński Aleksander

Długołęcki Tomasz

Kazimierowicz Dariusz

Pilecka Elżbieta

Rutkowska Anna
ks. Tichoniuk Jan

Doradca zawodowy Opiekun pracowni multimedialnej
Malinowska-Sztrubel Aneta Cywoniuk Agnieszka 
Biblioteka Wychowawcy w internacie
Cieszkowska Elżbieta
Godlewska Luiza
Zyskowska Ewa

Dołubizno Grażyna

Jakubiuk Alina
Jóźwik Elżbieta

Podgórski Stanisław

Suszczyński Tomasz

Zieniuk Andrzej

Pedagodzy Orkiestra szkolna

Baczyńska-Banaszczyk Iwona

Remża Monika

Bielski Sławomir 

Bronecki Rafał

Mocarski Franciszek

Pietraszko Andrzej 

Język rosyjski  

Bazarewicz Irena

Dębkowska Jolanta