Rok szkolny 2016/2017

 

 

 

Data

 

 

Imię i nazwisko

 

 

Osiągnięcie

 

 

Nazwa konkursu, olimpiady

 

 

Kategoria/zasięg

 

 

Nauczyciel prowadzący, opiekun 

 

maj

 

 

Bartosz Kulmaczewski

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"

 

ogólnopolski

 

Agnieszka Rasińska

 


15 maja 

 

 


Szymon Suchocki

 


I miejsce

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny
"Z miłości do niepodległej Ojczyzny -
życie i działalność gen. Władysława Andersa
(1892-1970)"

 

 

wojewódzki

kategoria: film

 


Jan Domagała

 

15 maja

 

 

Bartosz Cichocki

 

finalista

 

 European Young Car Mechanics

 

 

 

europejski

 

Krzysztof Czerech

 

 

13 maja

 

 

 

Jacek Adamczuk

Grzegorz Cichoński

 

 

 

V miejsce

 

 

European Robot Challenge 2017

 

europejski

kat:

LEGO LineFollower

 

 

 

Piotr Chilkiewicz

 

 

13 maja

 

 

 

Jacek Adamczuk

 

Grzegorz Cichoński

 

 

 

VIII miejsce 

 

 

European Robot Challenge 2017 

 

europejski

kat:

LEGO LineFollower

 

 

 

Piotr Chilkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

13 maja 

 

 

drużyna ZSM: 

Przemysław Bochenko Mateusz Borys

Mateusz Cichoński

Artur Daklowicz

Marek Gołębiewki

Patryk Goralewski

Mateusz Lengiewicz Sylwester Marcinkiewicz Piotr Polech

Piotr Prymaka

Karol Rafałowski

Krzysztof Sapieszko

Damian Zaniewski

 

 

 

 

 

III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

Licealiada Województwa Podlaskiego
w lidze lekkoatletycznej chłopców

 

 

 

 

 

 

 

 

wojewódzki

 

 

 

 

 

Andrzej Nowacki 

 

 

26 kwietnia

 

 

Paweł Adamczuk

Mariusz Łuczaj  

Kamil Sadowski

Cezary Gazowski

Jakub Sakowicz

 

 

 

II miejsce

 

 

XV Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

 

 

rejonowe

 

 

Elżbieta Cieszkowska

 

20 kwietnia 

 

 

Bartosz Cichocki

 

II miejsce

 

Young Car Mechanics

 

ogólnopolski

 

Krzysztof Czerech

 

20 kwietnia

 

 

Wojciech Wyszkowski

 

finalista

 

Young Car Mechanics

 

ogólnopolski

 

Krzysztof Czerech

 

kwiecień

 

 

Maksymilian Mierzwiński

 

bardzo dobry wynik

 

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta"

 

ogólnopolski

 

Alina Jakubiuk

 

kwiecień

 

 

Daniel Lipnicki

 

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta"

 

ogólnopolski

 

Alina Jakubiuk 

 

kwiecień

 

Artur Jarmoc

 

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta"

 

ogólnopolski

 

Alina Jakubiuk 

 

kwiecień

 

Karol Skowroński

 

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta"

 

ogólnopolski

 

Alina Jakubiuk 

 

 

21 kwietnia

 

Adama Charkiewicza

 Jarosława Muszyńskiego

 Kamila Wiśniewskiego

 

 

wyróżnienie

 

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

 

Blok A - Innowacje Techniczne

 

 

 

okręgowy

kategoria - pomoc dydaktyczna

 

 

 

Emilia Andruczyk

 

21 kwietnia

 

 

Paweł Matan

Adrian Zając

 

wyróżnienie

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Blok A - Innowacje Techniczne

 

 okręgowy

kategoria - pomysł ekologiczny

 

Andrzej Krzymowski 

 

 

21 kwietnia

 

 

 

Mateusz Dec

 Krzysztof Kirpsza 

Mateusz Stepaniuk

 

 

 

 

finalista 

 

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

 Blok B

 

 

 

okręgowy

 

 

 

 

Andrzej

Krzymowski

 

21 kwietnia

 

 

Bartłomiej Kobus

Dawid Karolczak

 

finalista

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Blok A - Innowacje Techniczne

 

okręgowy,

kategoria - pomysł techniczny

 

Krzysztof Garbala 

 

 

11 kwietnia

 

 

 

 

drużyna ZSM CKP Nr 2

 

 

III miejsce

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

 

 

wojewódzki

 

 

 

 

 

Radosław Piktel

 

11 kwietnia 

 

Rafał Nazaruk

 

 

 

II miejsce

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

 

wojewódzki

 kat. do lat 20

open

 

 

Radosław Piktel 

 

11 kwietnia

 

Mateusz Sacharko

 

 

 

III miejsce

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

 wojewódzki 

kat. do lat 18

 open

 

Radosław Piktel

 

 11 kwietnia

 

Patryk Goralewski

 

 

 

III miejsce

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

wojewódzki

kat. do lat 20 

 

 

Radosław Piktel

 

11 kwietnia

 

Patryk Sołtan

 

 

III miejsce

 

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

 

wojewódzki 

kat. do lat 20 

 

 

Radosław Piktel

 

 

11 kwietnia

 

Mateusz Cichoński

 

 

III miejsce

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

 

 

wojewódzki

 kat. do lat 20 

 

 

Radosław Piktel

 

 

11 kwietnia 

 

Rafał Nazaruk

 

 

I miejsce

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

 

wojewódzki

kat. do lat 20 

 

 

Radosław Piktel

 

 

11 kwietnia 

 

Łukasz Korzuchowski 

 

I miejsce

 

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

wojewódzki

kat. do lat 18 

 

Radosław Piktel

 

11 kwietnia

 

Mateusz Sacharko 

 

II miejsce

 

XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

 

 

wojewódzki

kat. do lat 18 

 

Radosław Piktel

 

7 kwietnia

 

Rafał Trypuz

Bartłomiej Krynicki

 

 

I miejsce

 

Turnieju Młodych Lakierników

 

ogólnopolski

 

Sławomir Chilimoniuk,

Mirosław Majewski

 

 

 

 

7 kwietnia

 

 

 

Karol Popławski

Przemysław Bochenko 

Radosław Truskolaski

 

 

 

II miejsce

 

 

 

Konkurs: "Pokaż swoje umiejętności, 
zawód to klucz do sukcesu"

 

 

 

 

 

wojewódzki

 

 

Mirosław Majewski,

Sławomir Chilimoniuk

 

 

7 kwietnia

 

 

Dawid Karolczak

Bartłomiej Kobus

 

III miejsce

 

Konkurs: "Pokaż swoje umiejętności,
zawód to klucz do sukcesu"

 

 

 

wojewódzki

 

Krzysztof

Garbala

 

7 kwietnia 

 

 

Dawid Karolczak

 Bartłomiej Kobus

 

 

 

wyróżnienie 

 

Konkurs: "Pokaż swoje umiejętności, 
zawód to klucz do sukcesu" 

 


wojewódzki 

 

Krzysztof Garbala 

 

7 kwietnia 

 

 

Bartłomiej Krynicki

Rafał Trypuz

 

I miejsce

 

Turniej Młodych Lakierników

 

ogólnopolski

 

Sławomir Chilimoniuk,

Mirosław Majewski

 

 

1 kwietnia

 

 

Jacek Adamczuk

Grzegorz Cichoński

Emil Perkowksi

Karol Skowroński

 

 

VI miejsce

 

IX edycja Międzynarodowego Turnieju
"Robotic Tournament"

 

ogólnopolski

 

Piotr Chilkiewicz

 

30 marca

 

 

Robert Tokarewicz

 

IV miejsce

 

XIII Turniej Tenisa Stołowego Internatów i Burs 

 

wojewódzki

 

Elżbieta Jóżwik

 

27 marca

 

 

Krzysztof Ejsmont

 

II miejsce

 

VIII Konkurs Wiedzy o Rodzinie

 

miejski

 

Agnieszka Rasińska

 

 

24 marca

 

 

Klaudia Kimborowicz 

 

wyróżnienie

 

XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  

"Przyroda poezją i prozą pisana"

   

 

miejski

 

Joanna Suszczyńska

 

 

24 marca

 

 

 

Maksymilian Mierzwiński

 

 

wyróżnienie

 

XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

"Przyroda poezją i prozą pisana"

 

 

miejski

 

Anna Kucharewicz

 

23 marca 

 

 

drużyna

 

I miejsce

 

Licealiada Województwa Podlaskiego
w łyżwiarstwie szybkim

 

 

wojewódzki

 

Radosław Piktel

 

21 marca

 

 

drużyna

 

II miejsce

 

Licealiada Wojeówdztwa Podlaskiego
w siatkówce chłopców

 

 

województwa

 

Krzysztof Topolański

 

marzec 

 

Jakub Fluda

 

 

bardzo dobry wynik

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny
"Geo-Planeta"

 

ogólnopolski

 

Alina Jakubiuk

 

17 lutego

 

 

Michał Wiszowaty

 

I miejsce

 

 

V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja"

 

ph. "Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów"

 

 

 

ogólnopolski

kat. film

 

 

Szymon Surmacewicz 

 

 17 lutego

 

 

Dawid Pacewicz

 

III miejsce

 

V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja"

ph. "Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów"

 

 

ogólnopolski

kat. komiks

 

Małgorzata Kiebała

 

17 lutego

 

 

Szymon Surmacewicz

 

III miejsce

 

V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja"

ph.  "Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów"

 

 

ogólnopolski

kat. scenariusz lekcji

 

 

 

luty

 

 Dawid Piech

 

IV miejsce 

 

Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY

 

 

wojewódzki

 

Renata Pączkowska

 

 

grudzień

 

Mateusz Jacewicz

 

III miejsce

 

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu 
Moje miasto ... i mój region za 100 lat 

ogólnopolski

kategoria:
fotografia - szkoły ponadgimnazjalne

 

Anna Kucharewicz

 

grudzień

 

 

 

Szymon Śliwowski

 

wyróżnienie

 

IV Konkurs Fotograficzny

"Z aparatem na grzyby"

 

miejski

 

Agnieszka Rasińska

 

 

 

 

8 grudnia 

 

 

 

 

Karol Dębowski

 

 

 

tytuł
"Super Technik Absolwent 2016"

 

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent Roku”

 

 

 

 

 

ogólnopolski,

 

kat. technik mechatronik 

 

 

 

 

 

 

 

8 grudnia 

 

 

Adam Jacewicz

 

tytuł 

"Technik Absolwent 2016"

 

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent Roku”

  

 

ogólnopolski,

 

kat. technik mechatronik 

 

 

 

 

 

8 grudnia

 

 

 

Kamil Kondzior

 

 

wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent Roku”

  

 

 

 

ogólnopolski,

 

kat. technik mechatronik 

 

 

 

 

 

 

7 grudnia

 

 

reprezentacja

 

V-VI miejsce

 

Licealiada Województwa Podlaskiego
w unihokeju chłopców

 

wojewódzki

 

 

6 grudnia 

 

 

Krzysztof Sienkiewicz

 

I miejsce

 

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej  

 

 ogólnopolski 

 

Szymon Surmacewicz 

 

 

6 grudnia 

 

 

Krzysztof Ejsmont 

 

wyróżnienie 

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej  

 

 ogólnopolski 

 

Szymon

Surmacewicz 

 

 

6 grudnia

 

 

Michał Wiszowaty 

 

wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej 

 

 ogólnopolski

 

Szymon Surmacewicz 

 

 

5 grudnia

 

 

Mateusz Kulesza

 

wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny
"Czy znasz twórczość Michała Książka?"

 

 

wojewódzki 

 

Elżbieta Cieszkowska

 

1 grudnia

 

 

drużyna

 

II miejsce

 

IX Otwarty Turniej Unihokeja

 

wojewódzki

 

 

 

26 listopada

 

 

Gabriel Supronik

Sebastian Kardasz

 

 

IV miejsce

 

V edycja rajdów samochodowych
"DUCH PUSZCZY V"

 

ogólnopolski

kat. przygoda

 

Mirosław Majewski, Zbigniew Warejko, Sławomir Chilimoniuk

 

 

 

 

październik 

 

Mateusz Cichoński

  

Artur Dakowicz

 

 Sylwester Marcinkiewicz

 

Krzysztof Sapieszko

 

 

 

 

 

miejsce

 

 

 Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

 

sztafeta 4x100

 

 

 

 

wojewódzki 

 

 

 

Andrzej Nowacki 

 

 

październik 

  

 

Mateusz Lengiewicz

 

 

I miejsce 

 

Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

 

pchnięcie kulą

 

 

 

 

wojewódzki 

 

 

 

Andrzej Nowacki

 

 

październik 

 

 

Piotr Polecki 

 

 

  III miejsce

 

 Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

  

 

pchnięcie kulą

 

 

 

 

 

wojewódzki 

 

 

 

Andrzej Nowacki

 

 

październik

 

 

 Artur Dakowicz

 

 

I miejsce 

 

 Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

 bieg na 110 m ppł 

 

 

wojewódzki 

 

 

Andrzej Nowacki

 

 

październik

 

 

drużyna sekcji lekkoatletycznej 

 

 

 

III miejsce

 

 

 Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

 

 

 

 

 

 

wojewódzki  

 

 

Andrzej Nowacki

 

20 października

 

 

ZSM

 

II miejsce

 

Jesienny Turniej Piłki Nożnej

 

miejski

 

Marek Bezubik

 

 

6 października

 

Adam Charkiewicz

 

stypendium

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

 

ogólnopolski

 

 

 

24 września

 

 

Dorian Witosław

 

II miejsce

 

 Mistrzostwa Świata
w Trójboju Siłowym Federacji GPC

 

 

międzynarodowy

 

Katarzyna Hryszko

 

 

19 września 

 

ZSM 

 

III miejsce 

 

Współzawodnictwo sportowe szkół z województwa podlaskiego za rok szkolny 2015/2016

 

wojewódzki

Magdalena Brzeska

Tomasz Długołęcki

Jakub Jakubiec

Andrzej Nowacki

Krzysztof Topolański

 

 

2 września

Daniel Adamski,
Wojciech Bielawiec, Mateusz Bućko,
Jakub Dakowicz,
Mateusz Dec,
Marcin Dobrogowski, Krzysztof Domaruk,
Marcin Falkowski,
Kamil Kluczyński,
Łukasz Lasota,
Mateusz Lengiewicz, Daniel Lipnicki,
Tomasz Marczuk, Maksymilian Jakub Mierzwiński,
Piotr Milewski,
Paweł Murawski,
Dawid Pukszta,
Tomasz Stankiewicz,
Rafał Trypuz,
Piotr Żurawski

 

stypendium

 

 

 

 

 

 

 

 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za działalność artystyczną

 

miejski 

 

2 września

Karol Bryzgiel,
Adam Charkiewicz,
Karol Dębowski,
Maciej Grygorczuk,
Adam Jacewicz,
Paweł Kwiatkowski, Jarosław Muszyński, Michał Nalewajko, Krzysztof Kamil Papiros,

Patryk Sacharczuk,

Mariusz Śmiarowski,

Michał Romańczuk,

Kamil Wiśniewski

stypendium

 

 

 

 

 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku  za innowacyjną myśl techniczną 

 

 

miejski

 

 

 1 września

 

 

 

Bartosz Korowicki - uczeń

 

Krzysztof Topolański - nauczyciel

 

 

 

medal "Diligentiae - Za pilność" 

 

medal przyznawany
przez Prezydenta Miasta Białegostoku 

 

 miejski

 

 

 

 

 

 Rok szkolny 2015/2016

 

Data

Imię i nazwisko

Osiągnięcie

Nazwa konkursu, olimpiady

Kategoria/zasięg
(miejski, wojewódzki, ogólnopolski)

Nauczyciel prowadzący, opiekun 

 

23 czerwca

 

 

Daniel Buczyński

 

 

III miejsce

 

VII edycja Biegów Rotmistrza Witolda Pileckiego

 

miejski

 

Andrzej Nowacki

 

23 czerwca

 

 

Mateusz Cichoński

 

II miejsce

 

VII edycja Biegów Rotmistrza Witolda Pileckiego

 

 

miejski

 

Andrzej Nowacki

 

 

15 - 18 czerwca

 

 

Dorian Witosław

 

 

złoty medal

 

Zawody WUAP European Championship RAW and EQUIPMENT Powerlifting

 

 

 

międzynarodowy

 

 

 

 

10 - 12 czerwca

 

Karol Bryzgiel

Adam Jacewicz

 

tytuł finalisty

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości Bloku B – Wynalazczość w Koszalinie

 

ogólnopolski

 

Andrzej Krzymowski

 

13 czerwca

 

 

Wojciech Wyszkowski

 

I miejsce

 

XI edycja konkursu na najlepszy Planer Kariery

 

miejski

 

Aneta Malinowska - Sztrubel

 

 

13 czerwca

 

 

Kamil Sadowski

Mateusz Kulesza

 

wyróżnienie

 

XI edycja konkursu na najlepszy Planer Kariery

 

 

 

miejski

 

Aneta Malinowska - Sztrubel

 

3 czerwca

 

Bartosz Kulmaczewski

 

tytuł finalisty

 

XIII edycja Konkursu Wiedzy o Rosji pt.: "Wołga"

 

wojewódzki

 

Jolanta Dębkowska

 

 

 

3 czerwca

 

 

Marek Kulgawczuk

 

tytuł finalisty

 

XIII edycja Konkursu Wiedzy o Rosji pt.: "Wołga"

 

wojewódzki

 

Jolanta Dębkowska

 

3 czerwca 

 

 

Danyło Zarubin

 

wyróżnienie

 

XIII edycja Konkursu Wiedzy o Rosji pt.: "Wołga"

 

wojewódzki

 

Jolanta Dębkowska

 

31 maja

 

Krzysztof Papiros

Mariusz Śmiarowski

Patryk Sacharczuk

 

 

tytuł finalisty

w kategorii:

pomysł ekologiczny

 

 

Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości 

 

 

ogólnopolski

 

 

Krzysztof Garbala 

 

31 maja

 

Karol Dębowski

Adam Jacewicz

 

tytuł finalisty

w kategorii:

pomysł techniczny

 

 

 

Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

 

 

ogólnopolski

 

 

Andrzej Krzymowski

 

27 - 29 maja

 

 

członkowie orkiestry

 

 

wyróżnienie

 

Międzynarodowy Festiwal Orkiestr w Mińsku

 

międzynardowy

 

Franciszek Mocarski

 

4-6 maja

 

 

członkowie orkiestry

 

I miejsce

 

Międzynarodowy Konkurs Orkiestr Dętych w Rydze w Kategorii Musztry Paradnej

 

 

międzynarodowy

 

Franciszek Mocarski

 

28 kwietnia

 

 

Damian Jakimiuk

Mateusz Wysocki

Mateusz Hrubieszyński

 

 

II miejsce - drużynowo

 

Wojewódzki Turniej Motoryzacyjny Województwa Podlaskiego 

 

wojewódzki

 

 

Adam Baworski

 

Krzysztof Garbala

 

 

28 kwietnia

 

 

Mateusz Wysocki

 

I miejsce - 

indywidualnie

 

Wojewódzki Turniej Motoryzacyjny Województwa Podlaskiego 

 

 

wojewódzki

 

Adam Baworski

Krzysztof Garbala

 

27 kwietnia

 

Karol Dębowski

 

 

finalista

 

IV Regionalny Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej

 

regionalny

 

Wiesław Wojtach

 

23 kwietnia

 

 

Adam Chrakiewicz

 

finalista

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Radomiu

 

 

ogólnopolski

 

Tomasz Dziekoński

 

kwiecień

 

 

Tomasz Stankiewicz

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta Plus

 

ogólnopolski

 

Alina Jakubiuk

 

 

22 kwietnia 

 

Paweł Adamczuk

Mariusz Łuczaj

Kamil Sadowski

Mateusz Bućko

Kamil Wojdołowicz

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

 

XIV Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

 

 

 

 

miejski

 

 

 

Elżbieta Cieszkowska

 

 

16 kwiecień

 

Wojciech Wyszkowski

Kamil Sadowski

Rafał Piechowski

Marcin Wyszyński

 

 

 

IV miejsce

 

 

Zawody Robotów EASTROBO 2016

 

 

międzynarodowy

 

 

Piotr Chilkiewicz

 

kwiecień

 

Adrian Beczko

Bartek Korowicki

Adam Torebko

Michał Świrydowicz

Patryk Sołtan

Jakub Sawicki

Kamil Wróbel

Patryk Kolczykiewicz

Aleksander Bondar

Dawid Potocki

Mateusz Wątrobiński

 

 

 

 

II

miejsce

 

 

 

Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Piłce

 

Siatkowej Chłopców

 

 

 

wojewódzki

 

 

 

Krzysztof

Topolański

 

 kwiecień 

 

 

Maksymilian Mierzwiński

 

 

tytuł

laureata 

 

 

Miejski Konkurs Fotograficzny 

"Portret z książką"

 

miejski

 

Anna Kucharewicz

 

kwiecień

 

Maciej Grygorczuk

 

 

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

 

ogólnopolski

 

Ewa Szymańczuk

 

kwiecień

 

 

Kamil Kondzior

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

 

ogólnopolski

 

Ewa Szymańczuk

 

 

9 kwietnia

 

 

Kamil Sadowski 

Wojciech Wyszkowski

Rafał Piechowski

Tomasz Stankiewicz

 

 

 

wyróżnienie

 

 

VIII Międzynarodowe Zawody Robotów 

 Robotic Tournament

 

 

 

międzynarodowy

 

 

Piotr Chilkiewicz

 

17, 18 marca

 

Tomasz Jaroszewicz

Jarosław Muszyński

Kamil Wiśniewski

 

 

wyróżnienie

 

IX Ogólnopolski Konkurs Mechaniczny 

w Płocku

 

 

ogólnopolski

 

Szymon Surmacewicz

 

 

18 marca

 

 

Adam Wojciula

 

 

złoty medal

 

Licealiada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

 

 

 

wojewódzki

 

Magdalena Brzeska

 

18 marca

 

 

Jakub Sawicki

 

srebrny medal

 

Licealiada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

 

 

wojewódzki

 

Magdalena Brzeska

 

18 marca

 

 

Damian Prokopczyk

 

brązowy medal

 

Licealiada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

 

 

 

wojewódzki

 

Magdalena Brzeska

 

 

18 marca 

 

 

Adam Wojciula

Damian Prokopczyk

Jakub Sawicki

 

 

 

I miejsce

 

Licealiada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

 

 

wojewódzki

 

 

Magdalena Brzeska

 

17 marca

 

 

Łukasz Kędyś 

 

wyróżnienie

 

XII Turniej Tenisa Stołowego INternatów i Burs Województwa Podlaskiego

 

 

wojewódzki

 

Elżbieta Jóźwik

 

16 marca 

 

 

Adam Wojciula

Jakub Sawicki

Damian Prokopczyk

 

 

 

I miejsce

 

Licealiada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim 

 

 

wojewódzki

 

 

Magdalena Brzeska

 

15 marca

 

 

Karol Bryzgiel

 

tytuł  laureata

okręgowego

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok B

 

wojewódzki

 

Andrzej Krzymowski

 

15 marca

 

 

Adam Jacewicz

 

III miejsce

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok B

 

wojewódzki

 

Andrzej Krzymowski

 

14 marca

 

 

Krzysztof Ejsmont

 

wyróżnienie

 

 

VII Konkursie Wiedzy o Rodzinie

 

 

miejski 

 

Katarzyna Kowalko 

 

 

 

8 marca 

 

Szczepan Krysztopik, Patryk Nowik,

Paweł Wiśniewski, Mateusz Borys,

Michał Jaszczołt,

Paweł Bagiński,

Piotr Porzeziński,

Marek Margielewicz,

Jakub Walendziuk,

Rafał Piechowski

 

 

II miejsce

 

 

III Międzyinternacki Turniej Halowej Piłki Nożnej 

 

 

 

wojewódzki

 

 

 

Elżbieta Jóźwik

 

5 marca

 

Konrad Ostrowski

Kamil Sadowski

Wojciech Wyszkowski

 

V miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Robotów Mobilnych ROBOMATICON 2016

 

ogólnopolski

 

Piotr Chilkiewicz

 

19 lutego

 

Marcin Wyszyński

 

wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GeoPlaneta"

 

 

ogólnopolski

 

Alina Jakubiuk

 

luty

 

 

Kamil Kondzior

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

 

ogólnopolski

 

Joanna Czyżewska

 

 

14 stycznia

 

Patryk Bromboszcz

Patryk Marczykowski

Maciej Szyszko

 

 

 

IV miejsce

 

IX Anglojęzyczny Festiwal Humoru w Żyrardowie

 

 

ogólnopolski

 

 

Joanna Suszczyńska

Anna Kwasowska

 

 

11-12 grudnia

 

 

Dorian Witosław

 

tytuł mistrza Europy

 

Mistrzostwa Europy WPA EUROPEAN BENCH PRESS and DEADLIFT CHAMPIONSHIP w Łodzi

 

 

 

europejski

 

 

Katarzyna Maria Hryszko

 

 

10 grudnia

 

 

Piotr Tomaszuk

 

tytuł 

„Technika Absolwenta 2015”

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych 

„Technik Absolwent Roku”

  

 

 

ogólnopolski

 

 

10 grudnia 

 

Krzysztof Chomik

tytuł 

„Technika Absolwenta 2015”

 

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych 

„Technik Absolwent Roku”

   

 

ogólnopolski

 

 

 

10 grudnia 

 

 

Krzysztof Tarasewicz

 

tytuł 

„Technika Absolwenta 2015”

 

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent Roku”

 

 

 

 ogólnopolski

 

 

4 grudnia

 

Mateusz Jóźwiak

 

VI miejsce


Olimpiada Historyczna "Tradycje powstań

narodowowyzwoleńczych na Podlasiu 1794 - 1945”

 

 

miejski

 

Jan Domagała

 

4 grudnia

 

Mateusz Lengiewicz

 

VII miejsce

 

Olimpiada Historyczna "Tradycje powstań

narodowowyzwoleńczych na Podlasiu 1794 - 1945”

 

 

miejski

 

Jan Domagała

 

7 grudnia 

 

drużyna piłki siatkowej

 

 

I miejsce 

 

Turniej o Puchar Dyrektora VI Liceum Ogólnokształcącego w piłce siatkowej chłopców

 

 

miejski 

 

Krzysztof Topolański

 

 

 

4 grudnia

 

 

drużyna piłki siatkowej 

 

 

I miejsce  

 

 

Towarzyski Turniej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015 o Puchar Kanclerza Uniwersytetu w Białymstoku mgr Tomasza Zalewskiego

 

 

 

 

miejski 

 

 

Krzysztof Topolański

 

24 listopada 

 

 

Piotr Tomaszuk

Emil Jackowski 

 

I miejsce

 

Konkurs Technotalenty 2015

 

 

ogólnopolski

 

Zdzisław Panasewicz

 

21 listopada

 

 

Yan Tereshchuk

 

III miejsce

 

V Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej

 

wojewódzki

 

Jolanta Dębkowska

 

 

18 listopada

 

 

 

Sebastian Polecki

 

 

wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Czytelniczy

,,Czy znasz twórczość Ewy Białołęckiej?

 

 

 

wojewódzki

 

Elżbieta Cieszkowska

 

17 listopada

 

 

Łukasz Lisowski

 

I miejsce

 

 V Otwarta Wojewódzka Licealiada Strzelecka z broni pneumatycznej "Złota Tarcza"

 

wojewódzki

 

Tomasz Długołęcki

 

6 listopada

 

 

Bartosz Kulmaczewski

 

I miejsce

 

Wojewódzki konkurs fotograficzny: „Podglądamy ptasie życie”

 

wojewódzki

 

Elżbieta Cieszkowska

 

3 listopada

 

 

Karol Dębowski

 

stypendium

 

Stypendium Preesa Rady Ministrów

 

ogólnopolski

 

 

16 października

 

 

Piotr Tomaszuk

 

stypendium

 

Stypendium Ministra Edukacji Narodwej

 

ogólnopolski

 

 

 

 

19 września 

 

 

 

 

 

IV miejsce 

 

 

 

Współzawodnictwo sportowe szkół z województwa podlaskiego za rok szkolny 2014/2015

 

 

 

wojewódzki

 

Andrzej Nowacki

Magdalena Brzeska

Tomasz Długołęcki

Krzysztof Topolański

Jakub Jakubiec

Paweł Łucyk

 

 

 

19 września

 

 

Artur Dakowicz

 

II miejsce

 

Finał Krajowej Ligi Lekkoatletycznej Juniorów

 

ogólnopolski

 

Andrzej Nowacki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 września

 

Krzysztof Borowski, 

Piotr Milewski,

Piotr Olszyński,

Mateusz Bućko,

Marcin Dobrogowski,

Mateusz Dec,

Marcin Falkowski,

Tomasz Stankiewicz,

Piotr Średziński,

Daniel Adamski,

Dawid Pukszta,

Tomasz Marczuk,

Damian Chilimoniuk,

Piotr Tomaszuk,

Wojciech Bielawiec,

Paweł Murawski,

Borys Hołubowicz, 

Mateusz Lengiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

stypendium

 

 

 

 

 

 

 

stypednium Prezydenta Miasta Białegostoku za działalność artystyczną

 

 

 

 

 

 

 

 

miejski 

 

 

2 września

 Piotr Tomaszuk,

Emil Jackowski,

Karol Bryzgiel,

Adam Jacewicz,

Karol Dębowski,

Kamil Kondzior,

Marcin Leszczyński,

Damian Jaworowski,

Krystian Zarzecki,

Michał Kuligowski,

Emil Kuźmicki 

 

 

 

 

 

stypendium

 

 

 

 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za innowacyjną myśl techniczną 

 

 

 

 

 

 

 

 

miejski

 

 

 

 

 

 

 

 

2 września

 

 

Krzysztof Tarasewicz

 

stypendium

 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za wyniki w nauce

 

 

miejski

 

 

 

 

2 września

 

 Karol Dębowski - uczeń

 

Szymon Surmacewicz - nauczyciel

 

medal "Diligentiae - Za pilność"

 

 

medal przyznawany przez Prezydenta 
Miasta Białegostoku

 

miejski

 

 

 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Data

Imię i nazwisko

Osiągnięcie

Nazwa konkursu, olimpiady

Kategoria/zasięg
(miejski, wojewódzki, ogólnopolski)

Nauczyciel prowadzący, opiekun 

 

3 czerwiec

 

 

Rafał Cywoniuk

 

I miejsce

Miejski Konkurs Plastyczno - Fotograficzny „ Nasz czysty Białystok”

 

miejski

Elżbieta Cieszkowska

 

3 czerwiec

 

 

Borys Hołubowicz

 

III miejsce

Miejski Konkurs Plastyczno - Fotograficzny „ Nasz czysty Białystok”

 

miejski

Elżbieta Cieszkowska

maj

Mateusz Jóźwiak

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs geograficzny "Geoplaneta"

ogólnopolski

Alina Jakubiuk

 

30 maj

ZSM

III miejsce

XXIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

 

ogólnopolski

 

Elżbieta Cieszkowska

 

29 maj

 

 

 

Emil Jackowski

 

III miejsce

 

tytuł laureata

 

Młodego Innowatora

 

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczośc

 

ogólnopolski 

 

 Zdzisław Panasewicz

 

 

 29 maj

 

 

Piotr Tomaszuk 

 

III miejsce

 

tytuł laureata

 

Młodego Innowatora

 

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 

 

 

ogólnopolski 

 

 

Zdzisław Panasewicz 

 

 

29 maj

 

 

Karol Dębowski

 

tytuł finalisty

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

 

ogólnopolski

 

Andrzej Krzymowski

 

28 maj 

 

 

 

 

Technikum Mechaniczne 

 

Firma Inter Cars

 

 

 

tytuł

 

laureata

 

w branży mechanicznej

 

 

ogólnopolski konkurs „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” – III edycja organizowany przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej 

 

ogólnopolski

 

 

16 maj 

 

 

 

Krzysztof Tarasewicz

 

 

II miejsce

 

tytuł laureata

 

 

Olimpiada Techniki Samochodowej 

 

ogólnopolski 

 

 

Jacek Peczyński

 

Mieczysław Stalbowski

 

 

maj 2015

 

 

Adrian Łuckiewicz

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

 

ogólnopolski

 

Ewa Szymańczuk

 

maj 2015

 

 

 

Krzysztof Tarasewicz

 

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

 

ogólnopolski

 

Ewa Szymańczuk

 

 

9 maja

 

 

ZSM

 

IV miejsce

 

 

Licealiada województwa podlaskiego w lidze lekkoatletycznej chłopców

 

 

ogólnopolski

 

Andrzej Nowacki 

 

 

8 maja

 

 

Bartosz Kulmaczewski

 

 

II miejsce

 

laureat

 

 

Ornitologiczny Konkurs Fotograficzny

 

ogólnopolski 

 

Agnieszka Rasińska 

 

kwiecień

 

Piotr Tomaszuk

 

finalista

 

XLI Olimpiada Wiedzy Technicznej

 

 

ogólnopolski

 

Bazyli Markiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 kwietnia

 Paweł Adamczuk Przemysław Radziszewski

Mariusz Łuczaj

Kamil Sadowski

Mateusz Bućko 

 

 

I miejsce

 

XIII Rejonowe Mistrzostwa
Pierwszej Pomocy PCK

 

 

 

rejonowy

 

Elżbieta Cieszkowska

1 kwietnia

Piotr Tomaszuk

laureat

XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej 

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński

1 kwietnia

Karol Mierzajewski

finalista

XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej 

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński

1  kwiecień

 Arkadiusz Raducha

 finalista

XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej 

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński

 

31 marca

 

 

Damian Dobrzyński

 

II miejsce

 

VI edycja Konkursu "My z Podlasia"

 

wojewódzki

 

 

Elżbieta Cieszkowska

 

30 marca

 

 

Karol Dębowski

 

I miejsce
i tytuł laureata

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 

 

etap okręgowy

 

Andrzej Krzymowski

 

30 marca

 

 

Adam Jacewicz

 

II miejsce
i tytuł laureata

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 

 

etap okręgowy

 

Andrzej Krzymowski

 

30 marca

 

 

 

Karol Bryzgiel

 

IX miejsce
i tytuł finalisty

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 

 

etap okręgowy

 

Andrzej Krzymowski

 

26-27 marca

 

 

drużyna ZSM

Karol Dębowski,
Tomasz Jaroszewicz, Kamil Kondzior

 

 

IV miejsce 

 

 

VIII Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym

 

 

ogólnopolski

 

 

Szymon Surmacewicz

 

marzec

 

 

drużyna ZSM

 

IV miejsce

Licealiadzie Województwa Podlaskiego
w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

 

wojewódzki

 

Krzysztof Topolański

 

26 marca 

 

 

Emil Jackowski

 

I miejsce

 

Konkurs Fotograficzny "Białystok moje miasto"

pod hasłem "Białostockie zwierzęta"

 

miejski

 

Elżbieta Cieszkowska

 

26 marca

 

 

Bartosz Kulmaczewski

 

II miejsce


Konkurs Fotograficzny "Białystok moje miasto"

 

pod hasłem "Białostockie zwierzęta"

 

 

miejski

 

Luiza A. Godlewska

Ewa Zyskowska 

 

24 marca

 

 

druzyna ZSM

 

IV miejsce

 

Licealiada województwa podlaskiego
w siatkówce chłopców

 

 

wojewódzki

 

Krzysztof Topolański

 

6 marca

 

 

Piotr Tomaszuk

 

III miejsce

 

Konkurs "Matematyka pasją technika"

 

wojewódzki

 

Agnieszka Trzasko

 

19 marca

 

 

Adam Wojciula

 

II miejsce

Licealiada województrwa podlaskiego 
w łyżwiarstwie szybkim chłopców

 

wojewódzki

 

Magdalena Brzeska

 

 19 marca

 

 

Bartosz Kulmaczewski

Jakub Sawicki

Adam Wojciula

Kamil Wróbel

 

 

II miejsce 

 

Licealiada województrwa podlaskiego
w łyżwiarstwie szybkim chłopców 

 

wojewódzki 

 

Magdalena Brzeska 

 

11 marca 

 

 

Szymon Surmacewicz

 

I miejsce

 

III Konkurs „Normalizacja i ja”

 

ogólnopolski

 

marzec 2015

 

Robert Skutnik

I miejsce

Szkolny Test Wiedzy o Albercie Einsteinie

 

Agata Radzajewska

 

19 lutego

 

 

Mateusz Bućko

 

wyróżnienie

Konkurs historyczny na esej
"Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie - czy ta myśl R. Dmowskiego jest dziś aktualna?"

 

ogólnopolski

 

Luiza A. Godlewska

Ewa Zyskowska

 

17 lutego

 

 

Bartłomiej Nurzyński

 

wyróżnienie

 

Konkurs fotograficzny
"S.O.S dla bezdomnych kotów"

 

miejski

 

Luiza A. Godlewska

Ewa Zyskowska

 

luty 2015 

 

 

 

Paweł Fiedorczuk

 

 

 

 I miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta

 

szkolny

 

Alina Jakubiuk

15 stycznia

kabaret "Mechaniak Squad"

Patryk Bromboszcz,

Marcin Kucharewicz, Przemysław Radziszewski, Maciej Szyszko 

V miejsce

 

VIII Anglojęzycznym Festiwalu Humoru

 

ogólnopolski

 

 

Anna Kwasowska

Joanna Suszczyńska

 

12 stycznia

 

Daniel Adamski

 

II miejsce

 

Konkurs: "Zawodowcy poligloci - 

przyszli obywatele Europy"

 

kat. prezentacja

 

Anna Rutkowska

 

grudzień

 

Dawid Kucbor

 

I miejsce

 

 Motocyklowe Wyścigi Terenowe

 

 

okręg białostocki

 

 

 

grudzień 

 

Konrad Charkiewicz

 

dyplom laureata

 Konkurs plastyczny
"Kartka świąteczna"

 

wojewódzki

Luiza Godlewska

Ewa Zyskowska


16 grudnia


Krzysztof Chomik


stypendium


Stypendium Prezesa Rady Ministrów


ogólnopolski

 


5 grudnia


Konrad Charkiewcz


wyróżnienie


Konkurs fotograficzny "Odkryć piękno jesieni życia"

miejski

Renata Pączkowska

Ewa Zyskowska

 

9 grudnia

 

 

Damian Antoszuk

 

III miejsce i tytuł SUPER TECHNIK ABSOLWENT

ROKU 2014

 

VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP 

 

ogólnopolski

 

 

9 grudnia

 

 

Wojciech Bartłomiej Gilewski

 

wyróżnienie

VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP 

 

 

 

27 listopada

 

Paweł Kułakowski

 

wyróżnienie

Konkurs czytelniczy 

"Czy znasz twórczość Jakuba Ćwieka?"

 

wojewódzki

Elżbieta Cieszkowska

Luiza Godlewska

Ewa Zyskowska

 

4 listopada

 

Damian Antoszuk
Maciej Buks
Karol Dębowski
Karol Misztalewski
Arkadiusz Plewkiewicz
 

 

 

stypendium

 

Stypendium marszałka Województwa Podlaskiego dla uzdolnionych uczniów 2013-2014

 

wojewódzki

 

 

18 listopada

 

Arkadiusz Raducha

 

II miejsce

 

IV Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

 

wojewódzki

 

Elżbieta Jóźwik

 

listopad

Piotr Tomaszuk

Kamil Kondzior

Karol Mierzejewski

Bartłomiej Szcześniak

 

awans do etapu okręgowego

 

Olimpiada Wiedzy Technicznej

 

zawody I stopnia

 

listopad

Paweł Turyk 

I miejsce

Szkolny konkurs "Moja pomoc dydaktyczna"

 

Ewa Szymańczuk

 

 

24 października

 

 

Mateusz Cichoński

 

III miejsce

 

XX Bieg Niepodległości

wojewódzki

bieg na 3000 m

w biegu otwartym mężczyzn

 Andrzej Nowacki

2 września 

uczeń:

Karol Rzemieniecki

nauczyciel:

Andrzej Nowacki  

medal "Diligentiae - Za pilność"


medal przyznawany przez Prezydenta 

Miasta Białegostoku

miejski  

2 września

Maciej Buks

Mariusz Cydzik

Rafał Kondzior

Karol Misztalewski, Arkadiusz Plewkiewicz Jakub Szumiło

Radosław Wołowiec

stypednium 

stypednium Prezydenta Miasta Białegostoku za innowacyjną myśl techniczną

miejski  

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

2 września

Daniel Adamski

Wojciech Bielawiec

Krzysztof Borowski

Kamil Bobowik

 Damian Chilimoniuk

Marcin Dobrogowski

Paweł Gawryluk

Konrad Karczewski

 Łukasz Kulesza

Paweł Murawski

Piotr Średziński

Piotr Tomaszuk

stypednium 

stypednium Prezydenta Miasta Białegostoku za działalność artystyczną

miejski  

8-9 sierpnia

Krzysztof Tarasewicz

II miejsce

Wschodnie Mistrzostwa Off-Road 

Sokółka

Kat. Turystyk  

 

 

 

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Data

Imię i nazwisko

Osiągnięcie

Nazwa konkursu, olimpiady

Kategoria/zasięg
(miejski, wojewódzki, ogólnopolski)

Nauczyciel prowadzący, opiekun 

czerwiec

Mateusz Cichoński

I miejsce

Biegi Przełajowe im. Witolda Pileckiego

 

 

Arkadiusz Kulgawczuk

Andrzej Nowacki

15 czerwca

orkiestra ZSM

II miejsce

XLII Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych OFMOD 2014

ogólnopolski

Franciszek Mocarski

15 czerwca

orkiestra ZSM

nagroda publiczności

XLII Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych OFMOD 2014

ogólnopolski

Franciszek Mocarski

 

6 czerwca

 

Maciej Buks

III miejsce

laureat

tytłu Młodego Innowatora

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

ogólnopolski,

kat. Innowacje techniczne

 

Tomasz Dziekoński

 

1 czerwca 2014

 

Karol Dębowski

 

finalista

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

 

ogólnopolski

 

Andrzej Krzymowski 

31 maja 2014

ZSM

Paweł Adamczuk
Paweł Duchniowski
Norbert Niegowski
Arkadiusz Plewkiewicz

Przemysław Radziszewski

 

II miejsce

XXII Ogólnopolski Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

okręgowy

Elżbieta Cieszkowska


maj 2014

 

Krzysztof Tarasewicz

 

bardzo dobry wynik

 

Ogólnopolski Konkursie Fizycznym EUREKA

 

ogólnopolski

 

Ewa Szymańczuk

 

10 maja

 

Krzysztof Tarasewicz

 

II miejsce

 

Olimpiada Techniki Samochodowej

 

ogólnopolski

Jacek Peczyński Mieczysław Stalbowski

 

10 maja

drużyna:

Krzysztof Chomik

Krzysztof Tarasewicz

 

II miejsce

 

Olimpiada Techniki Samochodowej

 

ogólnopolski

Jacek Peczyński Mieczysław Stalbowski

10 maja

ZSM

III miejsce

Licealiada województwa podlaskiego w lidze lekkoatletycznej chłopców

wojewódzki

Andrzej Nowacki


25 kwietnia

Piotr Adamczuk,
Norbert Niegowski, Arkadiusz Plewkiewicz  Przemysław Radziszewski  Paweł Duchnowski 

 

 

I miejsce

 

XII Strefowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

 

strefowe

 

Elżbieta Cieszkowska

 kwiecień 2014

 Szymon Grunwald

wyróżnienie 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny 

ogólnopolski 

Grażyna Zaleska 

11 kwietnia

Marcin Martyniuk

I miejsce

Mazowiecki Konkurs Mechatroniczny

wojewódzki

Tomasz Dziekoński

11 kwietnia

Tomasz Snarski

III miejsce

Mazowiecki Konkurs Mechatroniczny

wojewódzki

Tomasz Dziekoński

11 kwietnia

Jakub Kurowski
Marcin Martyniuk
Tomasz Snarski

I miejsce

Mazowiecki Konkurs Mechatroniczny

wojewódzki

Tomasz Dziekoński

8 kwietnia

Piotr Dzienis

laureat 

XIX białostocka edycja
Samorządkowego Konkursu Nastolatków
"Ośmiu Wspaniałych"

 

wojewódzki

 

Renata Pączkowska

8 kwietnia Waldziński Tomasz  I miejsce XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wojewódzki,
kat. + 120 kg
do lat 20
Konrad Drągowski 
8 kwietnia Kobeszko Dariusz II miejsce XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wojewódzki,
kat. do 74 kg
do lat 20
Konrad Drągowski 
8 kwietnia Markowski Adam  I miejsce XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wojewódzki,
kat. do 66 kg
do lat 20
Konrad Drągowski 

8 kwietnia

Jakimiuk Damian

I miejsce

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki,
kat. Open
do lat 18

Konrad Drągowski 

8 kwietnia

 Ciereszko Maciej

II miejsce

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki,
kat. do 93 kg
do lat 18

Konrad Drągowski 

8 kwietnia

Oświeciński Damian

I miejsce

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki,
kat. do 74 kg
do lat 18

Konrad Drągowski 

8 kwietnia

Jakimiuk Damian

I miejsce

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki,
kat. do 66 kg
do lat 18

Konrad Drągowski 

8 kwietnia

Gołębiewski Dariusz

I miejsce

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki,
kat. do 59 kg

do lat 18

Konrad Drągowski 

8 kwietnia

Sebastian Świątkowski 

I miejsce 

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki,
kat. do 53 kg

do lat 18

Konrad Drągowski 

8 kwietnia

Nazaruk Rafał

II miejsce

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki,
kat. do 53 kg

do lat 18

Konrad Drągowski 

8 kwietnia

ZSM

I miejsce

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki

Konrad Drągowski 

31 marca

ZSM

II miejsce

Licealiada województwa podlaskiego
w futsalu chłopców

wojewódzki

Paweł Łucyk

27-28 marca

drużyna:
Karol Ostrowski
Tomasz Snarski
Tomasz Zalewsk

III miejsce

VII Ogólnopolski Konkurs Mechaniczny

ogólnopolski

 

Szymon Surmacewicz

27-28 marca

Damian Antoszuk

laureat

XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński

Agnieszka Obolewicz

Konrad Kondrat

27-28 marca

Wojciech Bartłomiej Gilewski

finalista

XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński
Agnieszka Obolewicz

20 marca

Adam Wojciula

I miejsce

w biegu ind. na 500 m

Licealiada województwa podlaskiego
w łyżwiarstwie szybkim

wojewódzki

Magdalena Brzeska

20 marca

Bartosz Krynicki

Marcin Parfieniu

Karol Rynkiewicz

Adam Wojciula

II miejsce

w finale Licealiady

Licealiada województwa podlaskiego
w łyżwiarstwie szybkim

wojewódzki

Magdalena Brzeska

16 marca 

 Arkadiusz Plewkiewicz

I miejsce

Zawody na Orientację "Powitanie wiosny”

szkoły ponadgimnazjalne

Arkadiusz Kulgawczuk

16 marca 

Konrad Karczewski
Bartosz Biernacki

III miejsce

 Zawody na Orientację "Powitanie wiosny”

szkoły ponadgimnazjalne

Arkadiusz Kulgawczuk

12 marca

Agnieszka Obolewicz

II miejsce

II Konkurs „Normalizacja i ja”

ogólnopolski

 

12 marca

Szymon Surmacewicz

III miejsce

II Konkurs „Normalizacja i ja”

ogólnopolski

 

marzec 

Piotr Tomaszuk

III miejsce 

 Wojewódzki Konkurs
"Matematyka pasją technika" 

 wojewódzki

Agnieszka Trzasko 

marzec

Damian Antoszuk

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo - Planeta 

ogólnopolski

Alina Jakubiuk

2 stycznia

Jakub Kazimierz Charkiewicz

II miejsce

VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom
i Nagrodę Prezesa SIMP
(Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich)

ogólnopolski

 

2 stycznia

Mateusz Ciżewski

III miejsce

VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom
i Nagrodę Prezesa SIMP 
(Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich)

ogólnopolski

 

6 grudnia

Technikum Mechaniczne

laureat;

statuetka
"Oskar zawodowy"

Ogólnopolski Konkurs „Szkoła dla rynku pracy”

ogólnopolski

 

30 listopada

Krzysztof Tarasewicz

II miejsce

Ogólnopolski Rajd Terenowy "Duch Puszczy"

ogólnopolski

klasa: Turystyk z wyciągarką

 

21 listopada

Paweł Pomian

III miejsce

Konkurs czytelniczy "Czy znasz twórczość...?"

wojewódzki

Ewa Zyskowska

Luiza A. Godlewska

 6 listopada

ZSM 

I miejsce 

XI Jesienny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku i Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych 

miejski 

 Paweł Łucyk

31 października

ZSM

I miejsce

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych CKP Nr 2 w Białymstoku

miejski 

 Krzysztof Topolański

25 października

Mateusz Cichoński

II miejsce

XIX Bieg Niepodległości w Sokołach

wojewódzki

Andrzej Nowacki

15 października

Damian Antoszuk

Jakub Kazimierz Charkiewicz

Mateusz Ciżewski

Łukasz Kalinowski

Tomasz Perkowski

 

stypendium Marszałka Województwa

 

projekt "Wsparcie stypendialne
dla uzdolnionych uczniów 2013-2014"
 
Poddziałanie 9.1.3 PO KL

 

 

wojewódzki

 

październik

ZSM

wyróznienie "IT Szkoła"

ranking "IT Szkoła"

ogólnopolski 

 

październik 

Krzysztof Chomik

stypendium

stypendium Prezesa Rady Ministrów

ogólnopolski

 

6-8 września

Krzysztof Tarasewicz

III miejsce

II Międzynarodowy Rajd Terenowy
Transgranica 4x4

 

międzynarodowy

 

3 września

Tomasz Dziekoński Radosław Wołowiec
Artur Stepaniuk
Piotr Baszkiewicz Marcin Woźniewski Paweł Kulesza
Tomasz Perkowski

Maciej Buks
Paweł Gołko
Damian Dembowski  Robert Rawiński

stypendium

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku przyznawane
za innowacyjną myśl techniczną

miejski

 

3 września

Damian Chilimoniuk
Alan Domurat

Mateusz Dziemiańczuk Grzegorz Górski

Konrad Karczewski Bartłomiej Łakowski Piotr Omelianiuk, Radosław Paszkiewicz Paweł Stepanczenko

Piotr Tomaszuk

Mateusz Tyszkieicz

Patryk Skorulski

Paweł Prymaka

Łukasz Kulesza

stypendium

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku przyznawane
za działalność artystyczną 

miejski

 

3 września

uczeń: 
Jakub Kazimierz Charkiewicz

nauczyciel: 
Tomasz Dziekoński

medal
"Diligentiae - 
za pilność"

medal przyznawany przez Prezydenta 
Miasta Białegostoku

miejski

 

 

Rok szkolny 2012/2013

 

 

 

Data

 

 

Imię i nazwisko

 

 

Osiągnięcie

 

 

Nazwa konkursu, olimpiady

Kategoria/ zasięg
(miejski, wojewódzki, ogólnopolski)

Nauczyciel prowadzący, opiekun 

czerwiec

 

ZSM

laureat

akcja MEN-u:

"Ja i Ty - bezpieczni w szkole"

ogólnopolski  

22 czerwiec 

 

Karol Dębowski

wyróżnienie

I WojewódzkiKonkurs Historyczno-Literackiego
„By czas nie zaćmił i niepamięć”.
W poszukiwaniu prawdy o Katyniu i Smoleńsku
wojewódzki Jan Domagała

czerwiec

 

Grzegorz Górski

I miejsce

konkur "Żołnierze wyklęci - Rycerze Niezłomni
w walce o Nipodległość"
wojewódzki Piotr Jelski

7 czerwca

 

Paulo Grzesiak

tytuł Finalisty

VI edycja Olimpiady Innowacji Technicznych ogólnopolski Wojciech Szoka

7 czerwca

 

Przemysław Cimoch

tytuł Finalisty

VI edycja Olimpiady Innowacji Technicznych ogólnopolski Wojciech Szoka

7 czerwca

 

Tomasz Dziekoński

tytuł Finalisty

VI edycja Olimpiady Innowacji Technicznych ogólnopolski Tomasz Dziekoński

czerwiec

 

Piotr Tomaszuk

bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA ogólnopolski Ewa Szymańczuk

czerwiec

 

Mateusz Kotowicz

bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta ogólnopolski Grażyna Zaleska

2 czerwca

 

Artur Stepaniuk

finalista

XXXIX edycja Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości ogólnopolski Andrzej Krzymowski 

2 czerwca

 

Łukasz Kalinowski

finalista

XXXIX edycja Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości ogólnopolski Andrzej Krzymowski

2 czerwca

 

Robert Piwowarczyk

finalista

XXXIX edycja Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości ogólnopolski Andrzej Krzymowski 

26 kwietnia

ZSM

IV miejsce

XI Strefowych Zawodach Mistrzostwa Pierwszej Pomocy strefowy Agnieszka Godlewska
 kwiecień

 Łukasz Kalinowski

Robert Piwowarczyk

Artur Stepaniuk

 

 finalista Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości   ogólnopolski  Andrzej Krzymowski
 kwiecień

 Kamil Kondzior

 

 finalista Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   wojewódzki  Grażyna Zaleska
11 kwietnia

Gołębiewski Dariusz 

Jakimiuk Damian

Skrouba Adam

Fiedoruk Tomasz

Chodnicki Dawid

Wiszowaty Marcin

 

I miejsce w kategorii drużynowej XI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wojewódzki Artur Śliwka
kwiecień

Jakub Charkiewicz

Robert Piwowarczyk

Damian Antoszuk

 

III miejsce Konkurs Wiedzy Mechatronicznej wojewódzki Tomasz Dziekoński
27 marca

 

ZSM

III miejsce Licealiada Województwa Podlaskiego w futsalu chłopców o Puchar Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku wojewódzki Paweł Łucyk

 

21-22 marca

 

Jakub Charkiewicz

 

I miejsce - tytuł laureata

    XXXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy             Elektrycznej i Elektronicznej

 

ogólnopolski Tomasz Dziekoński
21-22 marca Mateusz Ciżewski III miejsce - tytuł laureata

    XXXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy            Elektrycznej i Elektronicznej

ogólnopolski Tomasz Dziekoński
21-22 marca Piotr Tomaszuk XI miejsce - tytuł finalisty XXXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ogólnopolski Tomasz Dziekoński
marzec

    Patryk Samborski

           kl. I t2

wyróżnienie Literacki SMS - Poezja i Proza na 160 znaków. Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? ogólnopolski Joanna Suszczyńska

15 marca

Mariusz Korowaj 

Paweł Leszczyński 

Adam Wojciula 

Karol Rynkiewicz

 

        II miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego  w Łyżwiarstwie Szybkim wojewódzki Magdalena Brzeska
marzec Paweł Kłokowski wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta ogólnopolski Alina Jakubiuk
12-13 marca Kabaret "Mechaniak squad" ZŁOTE PASMO IX Przegląd Zajęć Pozalekcyjnych zorganizowany przez MODM i MDK w Białymstoku miejski Joanna Suszczyńska

      styczeń

  29 miejsce

XV Ranking miesięcznika  "Perspektywy" - 29 miejsce wśród techników z całej Polski

 

ogólnopolski  

 

16 grudnia

 

 

II miejsce

 

Paweł Gałażewicz

 

Mistrzostwa Białegostoku na Orientację 2012

 

miejski

 

Arkadiusz Kulgawczuk

 

16 grudnia

 

 

III miejsce

 

Krzysztof Chomiak

 

Mistrzostwa Białegostoku na Orientację 2012

 

miejski

 

Arkadiusz Kulgawczuk

 

13 grudnia

 

ZSM

 

IV miejsce

 

Licealiada Województwa Podlaskiego
w tenisie stołowym chłopców

 

wojewódzki

 

      listopad

Rafał Zabielski I miejsce

Ogólnopolski Konkurs o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych "Technik Absolwent 2012"

ogólnopolski  
listopad Dawid Pietruczuk II miejsce

Ogólnopolski Konkurs o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych "Technik Absolwent 2012"

     ogólnopolski

 
listopad

 

        Paweł Brzózko 

III miejsce Ogólnopolski Konkurs o Dyplom i Nagrodę  Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych "Technik Absolwent 2012"

 

     ogólnopolski

 

 

10 listopada

 

Marcin Grodzki

 

 

I miejsce

 

Zawody na Orientację: "Niepodległościowy MnO"

 

kategoria TJ

Arkadiusz Kulgawczuk

 

10 listopada

 

 

Paweł Gałażewicz

 

 

I miejsce

 

Zawody na Orientację: "Niepodległościowy MnO"

 

kategoria TJ

Arkadiusz Kulgawczuk

listopad

Rafał Kędyś

Łukasz Kędyś

Damian Sokół

       III miejsce

 

 

 Licealiada Białegostoku w Tenisie Stołowym

 

        miejski

Magdalena Brzeska

     listopad

 

Rafał Kędyś

Łukasz Kędyś

Damian Sokół

      IV miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego

w Tenisie Stołowym

 

     wojewódzki

Magdalena Brzeska

     listopad

 Grodzki Marcin

Gałażewicz Paweł

        I miejsce

 

Bieg na orientację o Mistrzostwo                              Białegostoku         

 

wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

listopad Matys Maciej II miejsce Bieg na orientację o Mistrzostwo Białegostoku wojewódzki Arkadiusz Kulgawczuk
listopad

Samborski Patryk

Fiedorczuk Karol

III miejsce Bieg na orientację o Mistrzostwo Białegostoku wojewódzki Arkadiusz Kulgawczuk

 

   październik

 

Mateusz Nowicki

     

 stypendium

stypendium 
Ministra Edukacji Narodowej

ogólnopolski

 

23 października

Mateusz Nowicki, Krystian Kiszło, Patryk Skorulski
Jakub Kazimierz Charkiewicz, Tomasz Perkowski, Daniel Jasiel, Paweł Brzózko

stypendium

stypendium Marszałka
Województwa Podlaskiego

wojewódzki

 

październik

 

Mateusz Ciżewski

stypendium 

stypendium Prezesa Rady Ministrów

ogólnopolski

 

 

16 paźdzernika

 

ZSM CKP Nr 2

 

wyróżnienie

 

"Szkoła tolerancji"

 

wojewódzki

Małgorzata Kleszczewska, Iwona Baczyńska- Banaszczyk

1 października

  Artur Stepaniuk

III miejsce

konkurs "Śladami sławnych Białostoczan"

miejski

 Joanna Suszczyńska

22 września

 Krzysztof Chomiak,
Rafał Birycki

 

II miejsce

Zawody na Orientację "Pożegnanie lata"

wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

22 września

Mateusz Dziemiańczuk

 Paweł Gałażewicz

 III miejsce

Zawody na Orientację "Pożegnanie lata"

wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

7-9 września

Krzysztof Tarasewicz

I miejsce

Międzynarodowy Rajd Off-Road "Transgranica"
4x4 Stańczyki

międzynarodowy

 

4 września

Krzysztof Chomiak
Robert Rawiński
Patryk Skorulski
Grzegorz Górski
Mateusz Surel
Mateusz Tyszkiewicz
Alan Domurat
 Bartłomiej Łajkowski

 

stypendium

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku przyznawane za działalność artystyczną

 

miejski

 

4 września

Adam Woźniewski
Patryk Popławski
Jakub Charkiewicz
Dawid Pietruczuk
Patryk Skorulski
Patryk Zalesko
Krzysztof Krysiuk
Mateusz Nowicki
Krystian Kiszło Tomasz Perkowski
Daniel Jasiel
Hubert Toczydłowski

stypendium

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku przyznawane za innowacyjną myśl techniczną

miejski

 

4 września

uczeń: 
Mateusz Nowicki

nauczyciel:
Andrzej Krzymowski

 

medal "Diligentiae -
za pilność"

medal przyznawany przez Prezydenta
Miasta Białegostoku

miejski

 

 

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Data

 

Imię i nazwisko

 

Osiągnięcie

 

Nazwa konkursu, olimpiady

Kategoria/ zasięg

(miejski, wojewódzki, ogólnopolski)

Nauczyciel prowadzący, opiekun

20 czerwca

Jakub Charkiewicz

I miejsce

VII edycję konkursu na najlepszy planer kariery

miejski

Aneta Malinowska-Sztrubel

czerwiec

Piotr Tomaszuk

bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK

ogólnopolski

Grażyna Zaleska

czerwiec

Krzysztof Tarasewicz

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK

ogólnopolski

Grażyna Zaleska

czerwiec

Hubert Jankowski

bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

ogólnopolski

Grażyna Zaleska

5 czerwca

Adam Woźniewski

tytuł Laureata i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Bazyli Markiewicz

5 czerwca

Patryk Zalesko

tytuł Laureata i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Bazyli Markiewicz

5 czerwca

Dawid Pietruczuk

tytuł Laureata i Młodego Innowatora

 

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński, Zdzisław Panasewicz

5 czerwca

Patryk Skorulski

tytuł Laureata i Młodego Innowatora

 

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński, Zdzisław Panasewicz

5 czerwca

Mateusz Nowicki

tytuł Laureata i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Andrzej Krzymowski

5 czerwca

Krystian Kiszło

tytuł Laureata i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Andrzej Krzymowski

5 czerwca

 Krzysztof Krysiuk

tytuł Laureata i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Andrzej Krzymowski

5 czerwca

 

Tomasz Perkowski

Tytuł Finalisty i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński, Sławomir Chilimoniuk

5 czerwca

Daniel Jasiel

Tytuł Finalisty i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński, Sławomir Chilimoniuk

5 czerwca

Jakub Charkiewicz

Tytuł Finalisty i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Andrzej Krzymowski

5 czerwca

Patryk Popławski

Tytuł Finalisty i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

 

Andrzej Krzymowski

5 czerwca

Daniel Cimoch

Tytuł Finalisty i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Konrad Kondrat

5 czerwca

Adam Nachiło

Tytuł Finalisty i Młodego Innowatora

V edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Andrzej Krzymowski

30 maja

Przemysław Cimoch,  
Wojciech Zawistowski

główna nagroda

"Nie ma dzieci, są ludzie"
Konkurs na film inspirowany życiem Janusza Korczaka

wojewódzki

Ewa Zyskowska

kwiecień

Wojciech Gilewski

II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "EUREKA"

ogólnopolski

Ewa Szymańczuk

12 maja

Mateusz Nowicki

II miejsce
i tytuł laureata

 XIII Olimpiada Techniki Samochodowej

 ogólnopolski

Jacek Peczyński, Mieczysław Stalbowski

26 kwietnia

drużyna ZSM:

Paweł Kołodko

Mateusz Nowicki

Kamil Reclaw

 

II miejsce

wojewódzki finał Ogólnopolskiego Młodziezowego Turnieju Motoryzacyjnego

wojewódzki

Leszek Konopka

 

 

26 kwietnia

reprezentacja ZSM:

Marcin Korzeniewski,
Norbert Niegowski, Arkadiusz Plewkiewicz,  Wojciech Jeleniewski, Paweł Duchnowski

 

 

II miejsce

 

 

X Etap Strefowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK

 

 

strefowy

 

 

Elżbieta Cieszkowska

 24 kwietnia

Piotr Konopka

III miejsce

III edycja Miejskiego Konkursu
"My z Poldasia"

kategoria: recytacja

Wiesława Wawrzyńska

26 kwietnia

ZSM CKP Nr 2

II miejsce

Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Młodziezowego Turnieju Motoryzacyjnego

wojewódzki

 

13-15 kwietnia

Michał Jabłoński

 III miejsce

Mistrzostwa POolski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w zapasach w stylu dowolnym kadetów Juniorów i młodzieżowców

ogólnopolski

Artur Śliwka

30 marca

Paweł Brzózko

I miejsce
i tytuł Laureata

XXXV Olimpiada Wiedzy Elektrycznej
i Elektronicznej

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński

30 marca

Rafał Zabielski

tytuł Finalisty

XXXV Olimpiada Wiedzy Elektrycznej
i Elektronicznej

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński

28 marca

reprezenacja ZSM

II miejsce

turniej Futsalu o Puchar Dyrektora VI LO

wojewódzki

Paweł Łucyk

21 marca

Przemysław Barcewicz

I miejsce

IX Międzyszkolny Konkurs
o Marii Skłodowskiej-Curie

miejski

 

Grażyna Zaleska

 

21 marca

Szymon Hyżyk

I miejsce

IX Międzyszkolny Konkurs
o Marii Skłodowskiej-Curie

miejski

Grażyna Zaleska

21 marca

Technikum Mechaniczne

I miejsce

IX Międzyszkolny Konkurs
o Marii Skłodowskiej-Curie

miejski

Grażyna Zaleska

17 marca

 

Wojciech Werpachowski

I miejsce

XI Otwarte Mistrzostwa Hajnówki
w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

kat. OPEN do lat 20

Artur Śliwka

 

17 marca

 

Wojciech Werpachowski

III miejsce

XI Otwarte Mistrzostwa Hajnówki
w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

kat. 93 kg

Artur Śliwka

 

17 marca

 

Hubert Toczydłowski

III miejsce

XI Otwarte Mistrzostwa Hajnówki
w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

kat. 59 kg

Artur Śliwka

 

17 marca

 

Wojciech Milewski

IV miejsce

XI Otwarte Mistrzostwa Hajnówki
w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

kat. 93 kg

Artur Śliwka

 

17 marca

Krzysztof Pleskowicz

V miejsce

XI Otwarte Mistrzostwa Hajnówki
w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

kat. 93 kg

Artur Śliwka

17 marca

 

Krzysztof Koźbiel

VI miejsce

XI Otwarte Mistrzostwa Hajnówki
w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

kat. 93 kg

Artur Śliwka

 

 

Mariusz Korowaj, Paweł Leszczyński, Szymon Mielech, Karol Rynkiewicz

I miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego
w Łyżwiarstwie Szybkim Szkół Ponadgimnazjalnych

 

wojewódzki

Magdalena Brzeska

8 marca

Paweł Leszczyński

I miejsce
na 500m, 1000m
i w dwuboju

Licealiada Województwa Podlaskiego
w Łyżwiarstwie Szybkim Szkół Ponadgimnazjalnych

wojewódzki

Magdalena Brzeska

8 marca

Mariusz Korowaj

III miejsce na 1000m i w dwuboju

Licealiada Województwa Podlaskiego
w Łyżwiarstwie Szybkim Szkół Ponadgimnazjalnych

wojewódzki

Magdalena Brzeska

5 marca

Mateusz Ciżewski

I miejsce

konkurs "Matematyka pasją technika"

wojewódzki

kategoria klas trzecich

Agnieszka Trzasko

17 grudnia

Wojciech Werpachowski

 I miejsce

Otwarte Mistrzostwa w wyciskaniu Sztangi Leżąc
o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 6  w Białymstoku w kat. + 90 kg

miejski

Artur Śliwka

17 grudnia

 

Wojciech Milewski

II miejsce

Otwarte Mistrzostwa w wyciskaniu Sztangi Leżąc
o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 6
w Białymstoku w kat. 90 kg

miejski

 

Artur Śliwka

 

17 grudnia

Piotr Stefaniuk

I miejsce

Otwarte Mistrzostwa w wyciskaniu Sztangi Leżąc
o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 6
w Białymstoku w kat. 60 kg

miejski

Artur Śliwka

17 grudnia

 

Arkadiusz Plewkiewicz

I miejsce

zawody na orientację XVII Powitanie Zimy kategoria TJ

 

Arkadiusz Kulgawczuk

17 grudnia

Rafał Birycki

I miejsce

zawody na orientację XVII Powitanie Zimy kategoria TJ

 

Arkadiusz Kulgawczuk

17 grudnia

Krzysztof Chomiak

VI miejsce

Mistrzostwa Białegostoku w Marszach na Orientację kategoria TJ

miejski

 

Arkadiusz Kulgawczuk

17 grudnia

Rafał Birycki

V miejsce

Mistrzostwa Białegostoku w Marszach na Orientację kategoria TJ

miejski

Arkadiusz Kulgawczuk

17 grudnia

Arkadiusz Plewkiewicz

IV miejsce

Mistrzostwa Białegostoku w Marszach na Orientację kategoria TJ

miejski

Arkadiusz Kulgawczuk

17 grudnia

Paweł Gałażewicz

III miejsce

II Mistrzostwa Województwa Podlaskiego
w Turystycznych Marszach na Orientację
 kategoria TJ

wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

 

17 grudnia

Adrian Sokół

IV miejsce

 

II Mistrzostwa Województwa Podlaskiego
w Turystycznych Marszach na Orientację
kategoria TJ

wojewódzki

 

Arkadiusz Kulgawczuk

 

17 grudnia

Krzysztof Chomiak

V miejsce

II Mistrzostwa Województwa Podlaskiego
w Turystycznych Marszach na Orientację
kategoria TJ

wojewódzki

 

Arkadiusz Kulgawczuk

 

Arkadiusz Plewkiewicz

 I miejsce

II Mistrzostwa Województwa Podlaskiego 
w Turystycznych Marszach na Orientację

wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

15 grudnia

ZSM

V miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym chłopców

wojewódzki

Stanisław Pawłowicz

listopad 2011

ZSM

III miejsce

Licealiada Białegostoku w tenisie stołowym

miejski

Stanisław Pawłowicz

11 listopada

Mateusz Dziemiańczuk

III miejsce

V runda Mistrzostw Województwa Podlaskiego

kat. TJ
wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

11 listopada

Paweł Gałażewicz

II miejsce

V runda Mistrzostw Województwa Podlaskiego

kat. TJ
wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

11 listopada

Arkadiusz Plewkowicz

I miejsce

V runda Mistrzostw Województwa Podlaskiego

kat. TJ
wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

11 listopada

Rafał Birycki

II miejsce

V runda Mistrzostw Województwa Podlaskiego

kat. TJ
wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

11 listopada

Radosław Paszkiewicz

III miejsce

V runda Mistrzostw Województwa Podlaskiego

kat. TJ
wojewódzki

Arkadiusz Kulgawczuk

5 listopada

Andrzej Jankowski

I miejsce

XI Uliczny Bieg Niepodległości
w Białymstoku

miejski

Andrzej Nowacki

28 października

Andrzej Jankowski

IV miejsce

 XVII Biegi Niepodległości w Sokołach

wojewódzki

Andrzej Nowacki

28 października

ZSM

tytuł Fair play

IX Jesienny Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

wojewódzki

Paweł Łucyk

21 października

Andrzej Jankowski

I miejsce
tytuł mistrza województwa

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajowych

wojewódzki

Andrzej Nowacki

16 października

Arkadiusz Plewkiewicz

III miejsce

5 runda Mistrzostw Białegostoku
w Marszach na Orientację

miejski

Arkadiusz Kulgawczuk

7 października

Andrzej Jankowski

I miejsce
bieg na 800 m

Liga Lekkoatletyczna
XXII Memoriał Aleksandra Wojny

wojewódzki

Andrzej Nowacki

7 października

ZSM

V miejsce

Liga Lekkoatletyczna

XXII Memoriał Aleksandra Wojny

wojewódzki

Andrzej Nowacki

5 października

ZSM

tytuł
"Szkoła odkrywców talentów"

wyróźnienie przyznawane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

ogólnopolski

 

1 października

drużyna piłki ręcznej

II miejsce

Puchar Otwarcia Sezonu Juniorów

miejski

Stanisław Pawłowowicz

29 września

Mateusz Nowicki

stypendium

stypendium Prezesa Rady Ministrów

ogólnopolski

 

28 września

Paweł Brzózko
Mateusz Ciżewski MichałI miejsce Iwaszczuk Mateusz Nowicki Tomasz Perkowski Artur Stepaniuk 
Hubert Toczydłowski

stypendium

stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego

wojewódzki

 

17 września

ZSM

III miejsce

wojewódzkie współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2010/2011

wojewódzki

 

14 września

Zespół Szkół Mechanicznych
CKP Nr 2

III miejsce,

tytuł  "Lider Edukacji Zawodowej"

konkurs „Lider Edukacji Zawodowej"  w obszarze mechanicznym ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

 ogólnopolski



1 września

nauczyciel: Zdzisław Panasewicz
uczeń:
Michał Iwaszczuk

 

medal "Diligentiae - za pilność"

medal przyznawany przez Prezydenta Miasta Białegostoku

miejski

 

1 września

Piotr Jeleniewski Kamil Surówka Michał Iwaszczuk Mateusz Zimnoch Dawid Jackowski Marcin Żyłkowski Michał Malinowski Tomasz Perkowski Jakub Modzelewski Mateusz Śliwa Maciej Jastrzębski Wojciech Wądołowski 
Daniel Cimoch
Piotr Orzel

stypendium

 

stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku przyznawane za innowacyjną myśl techniczną

miejski

 

1 września

Krzysztof Ziółkowski Mateusz Borowski Paweł Magusiewicz Robert Rawiński Gabriel Kryński Kacper Pasiuk Maciej Rogowski Mateusz Surel Przemysław Wicher Rafał Supiński  Rafał Kosmaczewski

 

stypendium

 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku przyznawane
w dziedzinie twórczości artystycznej

miejski

 

 

Rok szkolny 2010/2011

 

 

 

Data

 

Imię i nazwisko

 

Osiągnięcie

 

Nazwa konkursu, olimpiady


Kategoria/p zasięg
(miejski, wojewódzki, ogólnopolski)


Nauczyciel prowadzący, opiekun

9 czerwca

Michał Iwaszczuk,  Mateusz Zimnoch

I miejsce tytuł laureata

IV edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski, kategoria
"R - pomysł techniczny"

Zdzisław Panasewicz

9 czerwca

Dawid Jackowski, Marcin Żyłkowski

wyróżnienie, tytuł finalisty

IV edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski, kategoria "U - usprawnienie softwarowo-techniczne"

Tomasz Dziekoński

9 czerwca

Piotr Jeleniewski
Jakub Surówka

tytuł finalisty

IV edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Wojciech Szoka

9 czerwca

Mateusz Śliwa
Jakub Modzelewski

tytuł finalisty

IV edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński

9 czerwca

Mariusz Babiński Łukasz Pogorzelski Radosław Rutkowski

tytuł finalisty

IV edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Tomasz Dziekoński

9 czerwca

Maciej Jastrzębski
Wojciech Wądołowski

tytuł finalisty

IV edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

ogólnopolski

Sławomir Chilimoniuk

22 maja

Arkadiusz Plewkiewicz

II m/td valign=td width=triejsce

II runda II Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Marszach na Orientację

wojewódzki

 

maj

Andrzej Jankowski

I miejsce

II edycja Biegu Rotmistrza Witolda Pileckiego

juniorzy, miejski

 

23 maja

drużyna ZSM

III miejsce

III Mistrzostwa Bowlingowe Kuriera Porannego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Redaktora Naczelnego

miejski

 

21 maja

Przemysław Sienkiewicz

V miejsce

klasyfikacja końcowa XVI edycji Szachowej Ligi Szkolnej

miejski,
grupa do lat 20

 

21 maja

ZSM

VI miejsce

klasyfikacja końcowa XVI edycji Szachowej Ligi Szkolnej

miejski

 

14 maja

zespół ZSM

V miejsce

XII edycja Olimpiady Techniki Samochodowej

ogólnopolski

 

14 maja

Mateusz Nowicki

V miejsce

XII edycja Olimpiady Techniki Samochodowej

ogólnopolski

 

19 kwietnia

ZSM

III miejsce

klasyfikacja drużynowa IV Wojewódzkiego Konkursu Mechatronicznego

wojewódzki

 

13 kwietnia

ZSM

II miejsce

IX Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki, drużynowy

 

kwiecień 2011

Mateusz Nowicki

bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Geograficznym Geo-Planeta

 

 

kwiecień 2011

Rafał Zabielski

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Geograficznym Geo-Planeta

 

 

1 kwietnia

Mateusz Zimnoch

tytuł laureata

XXXIV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w grupie mechatronicznej

ogólnopolski

 

7 kwietnia

Technikum Mechaniczne

wyróżnienie

VIII Międzyszkolny Konkurs o Marii Skłodowskiej-Curie

międzyszkolny

 

31 marca

kabaret Mechaniak Squad

srebrne pasmo
(II miejsce)

VII Przegląd Zajęć Pozalekcyjnych Białystok 2011

międzyszkolny

Joanna Suszczyńska

11-12 września

Marcin Korzeniowski

II miejsce

II Międzyszkolne Zawody w Ratownictwie "Jesteś świadkiem wypadku zareaguj - pomóż - zadzwoń"

międzyszkolny

 

24 marca

reprezentacja ZSM CKP Nr 2

II miejsce

zawody okręgowe Miasta Białegostoku XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

   

24 marca

Artur Stepaniuk

III miejsce

zawody okręgowe Miasta Białegostoku XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

   

24 marca

Łukasz Kalinowski

IV miejsce

zawody okręgowe Miasta Białegostoku XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

   

1/trbr /text-align: center; td width=td width=td width=2 marca

Wojciech Milewski

II miejsce

X Otwarte Mistrzostwa Hajnówki w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

wojewódzki,  kategoria do lat 18

 

12 marca

Wojciech Werpachowski

III miejsce

X Otwarte Mistrzostwa Hajnówki
w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

kategoria do lat 20

 

6 marca

Krzysztof Chomiak

II miejsce

I runda II Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Turystycznych
Marszach na Orientację

kategoria TJ

 

6 marca

Rafał Birycki

I miejsce

I runda II Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Turystycznych
Marszach na Orientację

kategoria TJ

 

3 marca

drużyna ZSM

III miejsce