Małgorzata Kleszczewska - dyrektor

Joanna Czyżewska - zastępca dyrektora ds. pedagogicznych

Krzysztof Wojszko - zastępca dyrektora ds. kształcenia zawodowego

Piotr Bukraba - zastępca dyrektora ds. kształcenia dorosłych

Krzysztof Czerech - zastępca dyrektora ds. Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 2

Tadeusz Malecki - kierownik kształcenia praktycznego ds. wydziału mechanicznego

Kazimierz Krupiński - kierownik kształcenia praktycznego ds. wydziału samochodowego

Monika Kruszelnicka - kierownik internatu

Piotr Czarnecki - kierownik działu administracyjno - gospodarczego

Aneta Antoniuk - główna księgowa


Język polski Język angielski

Czyżewska Joanna
Kleszczewska Małgorzata
Kucharewicz Anna
Laskowska Danuta
Suszczyńska Joanna
Suszczyński Tomasz
Wawrzyńska Wiesława

Babienko Marta
Jaworowska Ewelina
Kuźmicki Dariusz
Kwasowska Anna
Rutkowska Anna
Wysocka Emilia
Żuchowska Katarzyna

Język niemiecki Matematyka

Biergiel Małgorzata
Cywoniuk Agnieszka
Dębkowska Jolanta
Kowalczuk Krystyna

Grygoruk Urszula
Gudel Elżbieta
Fiedziukiewicz Elżbieta
Paluch Dorota
Pączkowska Renata
Tarasiuk Agata
Trzasko Agnieszka

Język rosyjski Historia, WOS

Bazarewicz Irena
Dębkowska Jolanta

Domagała Jan
Jelski Piotr
Wojtach Wiesław

Chemia, geografia Fizyka

Fiedziukiewicz Elżbieta
Jakubiuk Alina

Andruczyk Emilia
Brzosko Paweł
Fajkowska Anna
Grygoruk Urszula
Radzajewska Agata
Szymańczuk Ewa

Nauczyciele zajęć praktycznych
branży samochodowej
Nauczyciele zajęć praktycznych
branży mechanicznej

Ambrożej Krzysztof
Baworski Adam
Birycki Leon
Bukraba Piotr
Chilimoniuk Sławomir
Gajek Krzysztof
Garbala Krzysztof
Konopka Leszek
Krajewski Piotr
Majewski Mirosław
Markowski Jerzy
Pawełko Grzegorz
Peczyński Jacek
Stalbowski Mieczysław
Twarowski Jacek
Warejko Zbigniew
Więcko Jan

Artemiuk Marzanna
Byliński Andrzej
Czyżewski Krzysztof
Falkowski Andrzej
Konopka Zdzisław
Kondzior Marek
Kulesza Edward
Panasewicz Zdzisław
Piotrowski Adam
Wiślak Jarosław
Wojszko Krzysztof
Żukowski Rafał

Teoretyczne przedmioty zawodowe
branży samochodowej
Teoretyczne przedmioty zawodowe
branży mechanicznej

Jagusiak Janusz
Krzymowski Andrzej
Sierocki Jacek
Szczesiul Leszek
Szoka Wojciech

Kiebała Małgorzata
Łozowski Bogusław
Panasiuk Józef
Rogowski Adam
Surmacewicz Szymon

Elektrotechnika i elektronika, mechatronika Technologia informacyjna

Całpińska Anna
Chilkiewicz Piotr
Dziekoński Tomasz
Markiewicz Bazyli
Obolewicz Agnieszka
Taranta Aleksander

Gudel Elżbieta
Woroniecki Artur

Edukacja dla bezpieczeństwa, biologia Podstawy przedsiębiorczości

Rasińska Agnieszka

Bogusłowicz Małgorzata
Ryńska Lucja

Wychowanie fizyczne Religia, etyka

Bezubik Marek
Demianiuk Konrad
Długołęcki Tomasz
Hryszko Katarzyna Maria
Gorczak Lech
Jakubiec Jakub
Piktel Radosław
Topolański Krzysztof

Dobrzycka Ewa
ks. Dobroński Aleksander
Długołęcki Tomasz
Kazimierowicz Dariusz
Pilecka Elżbieta
Rutkowska Anna
ks. Tichoniuk Jan

Doradca zawodowy Opiekun pracowni multimedialnej
Malinowska-Sztrubel Aneta Cywoniuk Agnieszka 
Biblioteka Wychowawcy w internacie

Cieszkowska Elżbieta
Godlewska Luiza
Zyskowska Ewa

Dołubizno Grażyna
Jakubiuk Alina
Jóźwik Elżbieta
Podgórski Stanisław
Suszczyński Tomasz
Zieniuk Andrzej

Pedagodzy Orkiestra szkolna

Baczyńska-Banaszczyk Iwona
Remża Monika

Bielski Sławomir
Bronecki Rafał
Mocarski Franciszek
Pietraszko Andrzej