Rok szkolny 2016/2017

 

 

 

Data

 

 

Imię i nazwisko

 

 

Osiągnięcie

 

 

Nazwa konkursu, olimpiady

 

 

Kategoria/zasięg
 

 

 

Nauczyciel prowadzący, opiekun 

 

27 marca

 

 

Krzysztof Ejsmont

 

II miejsce

 

VIII Konkurs Wiedzy o Rodzinie

 

miejski

 

Agnieszka Rasińska

 

 

 

24 marca

 

 

 

Maksymilian Mierzwiński

 

 

wyróżnienie

 

XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

"Przyroda poezją i prozą pisana"

 

 

miejski

 

Anna Kucharewicz

 

23 marca 

 

 

drużyna

 

I miejsce

 

Licealiada Województwa Podlaskiego
w łyżwiarstwie szybkim

 

 

wojewódzki

 

Radosław Piktel

 

marzec 

 

Jakub Fluda

 

 

bardzo dobry wynik

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny
"Geo-Planeta"

 

ogólnopolski

 

Alina Jakubiuk

 

17 lutego

 

 

Michał Wiszowaty

 

I miejsce

 

 

V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja"

 

ph. "Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów"

 

 

 

ogólnopolski

kat. film

 

 

Szymon Surmacewicz 

 

 17 lutego

 

 

Dawid Pacewicz

 

III miejsce

 

V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja"

ph. "Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów"

 

 

ogólnopolski

kat. komiks

 

Małgorzata Kiebała

 

17 lutego

 

 

Szymon Surmacewicz

 

III miejsce

 

V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja"

ph.  "Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów"

 

 

ogólnopolski

kat. scenariusz lekcji

 

 

 

luty

 

 Dawid Piech

 

IV miejsce 

 

Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY

 

 

wojewódzki

 

Renata Pączkowska

 

 

grudzień

 

Mateusz Jacewicz

 

III miejsce

 

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu 
Moje miasto ... i mój region za 100 lat 

ogólnopolski

kategoria:
fotografia - szkoły ponadgimnazjalne

 

Anna Kucharewicz

 

grudzień

 

 

 

Szymon Śliwowski

 

wyróżnienie

 

IV Konkurs Fotograficzny

"Z aparatem na grzyby"

 

miejski

 

Agnieszka Rasińska

 

 

 

 

8 grudnia 

 

 

 

 

Karol Dębowski

 

 

 

tytuł
"Super Technik Absolwent 2016"

 

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent Roku”

 

 

 

 

 

ogólnopolski,

 

kat. technik mechatronik 

 

 

 

 

Tomasz Dziekoński 

 

 

8 grudnia 

 

 

Adam Jacewicz

 

tytuł 

"Technik Absolwent 2016"

 

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent Roku”

  

 

ogólnopolski,

 

kat. technik mechatronik 

 

 

Tomasz Dziekoński

 

 

8 grudnia

 

 

 

Kamil Kondzior

 

 

wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent Roku”

  

 

 

 

ogólnopolski,

 

kat. technik mechatronik 

 

 

 

 

Tomasz Dziekoński

 

7 grudnia

 

 

reprezentacja

 

V-VI miejsce

 

Licealiada Województwa Podlaskiego
w unihokeju chłopców

 

wojewódzki

 

 

6 grudnia 

 

 

Krzysztof Sienkiewicz

 

I miejsce

 

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej  

 

 ogólnopolski 

 

Szymon Surmacewicz 

 

 

6 grudnia 

 

 

Krzysztof Ejsmont 

 

wyróżnienie 

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej  

 

 ogólnopolski 

 

Szymon

Surmacewicz 

 

 

6 grudnia

 

 

Michał Wiszowaty 

 

wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej 

 

 ogólnopolski

 

Szymon Surmacewicz 

 

 

5 grudnia

 

 

Mateusz Kulesza

 

wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny
"Czy znasz twórczość Michała Książka?"

 

 

wojewódzki 

 

Elżbieta Cieszkowska

 

1 grudnia

 

 

drużyna

 

II miejsce

 

IX Otwarty Turniej Unihokeja

 

wojewódzki

 

 

 

26 listopada

 

 

Gabriel Supronik

Sebastian Kardasz

 

 

IV miejsce

 

V edycja rajdów samochodowych
"DUCH PUSZCZY V"

 

ogólnopolski

kat. przygoda

 

Mirosław Majewski, Zbigniew Warejko, Sławomir Chilimoniuk

 

 

 

 

październik 

 

Mateusz Cichoński

  

Artur Dakowicz

 

 Sylwester Marcinkiewicz

 

Krzysztof Sapieszko

 

 

 

 

 

miejsce

 

 

 Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

 

sztafeta 4x100

 

 

 

 

wojewódzki 

 

 

 

Andrzej Nowacki 

 

 

październik 

  

 

Mateusz Lengiewicz

 

 

I miejsce 

 

Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

 

pchnięcie kulą

 

 

 

 

wojewódzki 

 

 

 

Andrzej Nowacki

 

 

październik 

 

 

Piotr Polecki 

 

 

  III miejsce

 

 Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

  

 

pchnięcie kulą

 

 

 

 

 

wojewódzki 

 

 

 

Andrzej Nowacki

 

 

październik

 

 

 Artur Dakowicz

 

 

I miejsce 

 

 Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

 bieg na 110 m ppł 

 

 

wojewódzki 

 

 

Andrzej Nowacki

 

 

październik

 

 

drużyna sekcji lekkoatletycznej 

 

 

 

III miejsce

 

 

 Licealiada Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

 

 

 

 

 

 

wojewódzki  

 

 

Andrzej Nowacki

 

20 października

 

 

ZSM

 

II miejsce

 

Jesienny Turniej Piłki Nożnej

 

miejski

 

Marek Bezubik

 

 

6 października

 

Adam Charkiewicz

 

stypendium

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

 

ogólnopolski

 

 

 

24 września

 

 

Dorian Witosław

 

II miejsce

 

 Mistrzostwa Świata
w Trójboju Siłowym Federacji GPC

 

 

międzynarodowy

 

Katarzyna Hryszko

 

 

19 września 

 

ZSM 

 

III miejsce 

 

Współzawodnictwo sportowe szkół z województwa podlaskiego za rok szkolny 2015/2016

 

wojewódzki

Magdalena Brzeska

Tomasz Długołęcki

Jakub Jakubiec

Andrzej Nowacki

Krzysztof Topolański

 

 

2 września

Daniel Adamski,
Wojciech Bielawiec, Mateusz Bućko,
Jakub Dakowicz,
Mateusz Dec,
Marcin Dobrogowski, Krzysztof Domaruk,
Marcin Falkowski,
Kamil Kluczyński,

Łukasz Lasota,
Mateusz Lengiewicz, Daniel Lipnicki,
Tomasz Marczuk, Maksymilian Jakub Mierzwiński,
Piotr Milewski,
Paweł Murawski,
Dawid Pukszta,
Tomasz Stankiewicz,
Rafał Trypuz,
Piotr Żurawski

 

stypendium

 

 

 

 

 

 

 

 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku
za działalność artystyczną

 

miejski 

 

2 września

Karol Bryzgiel,
Adam Charkiewicz,
Karol Dębowski,
Maciej Grygorczuk,
Adam Jacewicz,
Paweł Kwiatkowski, Jarosław Muszyński, Michał Nalewajko, Krzysztof Kamil Papiros,

Patryk Sacharczuk,

Mariusz Śmiarowski,

Michał Romańczuk,

Kamil Wiśniewski

stypendium

 

 

 

 

 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku  
za innowacyjną myśl techniczną 

 

 

miejski

 

 

 1 września

 

 

 

Bartosz Korowicki - uczeń

 

Krzysztof Topolański - nauczyciel

 

 

 

medal "Diligentiae -
Za pilność" 

 

medal przyznawany
przez Prezydenta Miasta Białegostoku 

 

 miejski