Mechaniak Mistrzem Województwa Podlaskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc!

 

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki odbyły się w naszej szkole 27 marca 2018 r. W zawodach wzięło udział 40 zawodników z 11 szkół województwa podlaskiego. W klasyfikacji drużynowej Mistrzem Województwa została drużyna z Mechaniaka.  

       GRATYLUJEMY NASZYM ZAWODNIKOM!!!

Poniżej przedstawiono wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych o wagowych oraz fotorelację z zawodów:

Kategoria do lat 18:

59kg

- I miejsce – Ciełuszewski Dawid ZSZ Hajnówka

- II miejsce – Ziomkowski Piotr ZSM CKP2 Białystok

66kg

- I miejsce – Koejvoets Jakub ZSG Białystok

- II miejsce – Turemka Krystian ZSM CKP2 Białystok

74kg

- I miejsce – Dąbrowski Sebastian CKZ Wysokie Mazowieckie

- II miejsce – Sienkiewicz Hubert LO Hajnówka

- III miejsce – Normantowicz Dawid ZSR Sokółka

83kg

- I miejsce – Malinowski Szymon ZSM CKP2 Białystok

- II miejsce – Bakun Filip ZS Sokółka

- III miejsce – Bałdowski Arkadiusz ZS Sokółka

93kg

- I miejsce – Lapata Artur ZS Sokółka

- II miejsce – Tokarzewski Jacek ZSR Sokółka

- III miejsce – Kożuchowski ZSM CKP Białystok

105kg

- I miejsce – ZS Sokółka

- II miejsce – ZSZ Hajnówka

 

Kategoria do lat 20:

59kg

- I miejsce – Tymosiak Patryk ZSM CKP2 Białystok

- II miejsce – Sawicki Jakub ZS Sokółka

66kg

- I miejsce – Kondrusik Rafał ZSG Białystok

- II miejsce – Malewicz Maciej ZSZ Hajnówka

- III miejsce – Ignatowicz Karol ZSM CKP2 Białystok

74kg

- I miejsce – Hanczaruk Damian ZSE Białystok

83kg

- I miejsce – Sacharko Mateusz ZSM CKP2 Białystok

- II miejsce – Niemyjski Patryk ZSOiP Wysokie Mazowieckie

- III miejsce – Małyszko Patryk ZSZ Hajnówka

93kg

- I miejsce – Lewosz Wojciech ZSZ Sokółka

- II miejsce – Telatycki Maciej ZSH-E Białystok

- III miejsce – Stasiewicz Paweł ZSR Sokółka

105kg

- I miejsce – Gawrysiak Paweł ZSZ Sokółka

- II miejsce – Pełszyński Kamil ZSH-E Białystok

- III miejsce – Bogusławski Bartosz ZSR Sokółka

120kg

- I miejsce – Szoda Marcin ZSR Sokółka

 

Kategoria OPEN do lat 18:

- I miejsce – Dąbrowski Sebastian CKZ Wysokie Mazowieckie

- II miejsce – Sienkiewicz Hubert LO Hajnówka

- III miejsce – Lapata Artur ZS Sokółka

 

Kategoria OPEN do lat 20:

- I miejsce – Gawrysiak Paweł ZSZ Sokółka

- II miejsce – Lewosz Wojciech ZSZ Sokółka

- III miejsce – Pełszyński Kamil ZSH-E Białystok

 

Klasyfikacja DRUŻYNOWA:

- I miejsce – ZSM CKP2 Białystok

- II miejsce – ZS Sokółka

- III miejsce – ZSZ Hajnówka

 

Zawpdy zorgaznizował pan Radosław Piktel przy współpracy Magdaleny Brzeskiej-Kononczuk i Andrzeja Nowackiego.