Małgorzata Kleszczewska - dyrektor

Joanna Czyżewska - zastępca dyrektora ds. pedagogicznych

Jacek Sierocki - zastępca dyrektora ds. kształcenia zawodowego

Piotr Bukraba - zastępca dyrektora ds. kształcenia dorosłych

Krzysztof Czerech - zastępca dyrektora ds. Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 2

Tadeusz Malecki - kierownik kształcenia praktycznego ds. wydziału mechanicznego

Leszek Konopka - kierownik kształcenia praktycznego ds. wydziału samochodowego

Monika Kruszelnicka - kierownik internatu

Piotr Czarnecki - kierownik działu administracyjno - gospodarczego

Aneta Antoniuk - główna księgowa

 

 


Język polski Język angielski

Czyżewska Joanna
Kleszczewska Małgorzata
Kucharewicz Anna
Laskowska Danuta
Suszczyńska Joanna
Suszczyński Tomasz

Wawrzyńska Wiesława

Babienko Marta
Jaworowska Ewelina
Kuźmicki Dariusz
Kwasowska Anna
Rutkowska Anna Elżbieta
Wysocka Emilia
Żuchowska Katarzyna

Język niemiecki Matematyka

Choińska Agnieszka
Dębkowska Jolanta
Kowalczuk Krystyna
Żłobikowska Dorota

Grygoruk Urszula
Gudel Elżbieta
Fiedziukiewicz Elżbieta
Paluch Dorota
Pączkowska Renata
Tarasiuk Agata
Trzasko Agnieszka
Uszyńska Patrycja

Język rosyjski Historia, WOS

Bazarewicz Irena
Dębkowska Jolanta
Żłobikowska Dorota

Domagała Jan
Jelski Piotr
Wojtach Wiesław

Chemia, geografia Fizyka


Jakubiuk Alina
Kraśko Anna

Andruczyk Emilia
Grygoruk Urszula
Mieszkowska - Zalewska Anna
Radzajewska Agata
Szymańczuk Ewa

Wiedza o kulturze Teoretyczne przedmioty zawodowe 
branży gazowniczej

Arciszewska Anna
Kucharewicz Anna
Suszczyński Tomasz
Wawrzyńska Wiesława

Koziejko Urszula
Laszuk Wacław Henryk

Nauczyciele zajęć praktycznych
branży samochodowej

Nauczyciele zajęć praktycznych
branży mechanicznej

Ambrożej Krzysztof
Baworski Adam
Bukraba Piotr
Chilimoniuk Sławomir
Gajek Krzysztof
Garbala Krzysztof
Górski Tomasz
Konopka Leszek
Krajewski Piotr
Majewski Mirosław
Malinowski Marcin
Markowski Jerzy
Pawełko Grzegorz
Peczyński Jacek
Stalbowski Mieczysław
Szoka Wojciech
Twarowski Jacek
Warejko Zbigniew
Więcko Jan

Artemiuk Marzanna
Byliński Andrzej
Czyżewski Krzysztof
Falkowski Andrzej
Konopka Zdzisław
Kondzior Marek
Kulesza Edward
Panasewicz Zdzisław
Piotrowski Adam
Wiślak Jarosław
Wojszko Krzysztof
Żukowski Rafał

Teoretyczne przedmioty zawodowe
branży samochodowej
Teoretyczne przedmioty zawodowe
branży mechanicznej

Borecki Edward
Jagusiak Janusz
Krzymowski Andrzej
Moszczyński Mariusz
Sierocki Jacek
Szczesiul Leszek

 

Kiebała Małgorzata
Łozowski Bogusław
Panasiuk Józef
Rogowski Adam
Surmacewicz Szymon

Elektrotechnika i elektronika, mechatronika Informatyka

Całpińska Anna
Chilkiewicz Piotr
Dziekoński Tomasz
Obolewicz Agnieszka
Taranta Aleksander
Zolnik Alicja

Gudel Elżbieta
Taranta Aleksander
Woroniecki Artur

Edukacja dla bezpieczeństwa, biologia Podstawy przedsiębiorczości

Rasińska Agnieszka

Bogusłowicz Małgorzata
Ryńska Lucja

 

Wychowanie fizyczne Religia, etyka

Bezubik Marek
Brzeska-Konończuk Magdalena
Długołęcki Tomasz
Gorczak Lech
Jakubiec Jakub
Nowacki Andrzej
Piktel Radosław
Topolański Krzysztof

Dobrzycka Ewa
ks. Dobroński Aleksander
Jabłoński Krzysztof
Kazimierowicz Dariusz
Pilecka Elżbieta
Rutkowska Anna
ks. Tichoniuk Jan

Doradca zawodowy Opiekun pracowni multimedialnej
Cholewska Monika

Godlewska Luiza Agnieszka
 

Biblioteka Wychowawcy w internacie

Cieszkowska Elżbieta
Godlewska Luiza Agnieszka
Zyskowska Ewa

Dołubizno Grażyna
Jakubiuk Alina
Jóźwik Elżbieta
Podgórski Stanisław
Suszczyński Tomasz
Zieniuk Andrzej

 

Pedagodzy Orkiestra szkolna

Baczyńska-Banaszczyk Iwona
Remża Monika

Bielski Sławomir
Bronecki Rafał
Mocarski Franciszek
Omielan Ewa