Przewodniczący Rady Rodziców - Cezary Niewiarowski

Przewodniczący Komisji - Leszek Fiedorowicz
Katarzyna Piotrowska
Kamila Boterebbrood

Rada Rodziców jest samorządowym przedstawicielem rodziców współdziałającym z dyrekcją Zespołu Szkół Mechanicznych CKP Nr 2, Radą Pedagogiczną, organami nadzorującymi szkołę oraz organizacjami i instytucjami, w zakresie realizacji zadań szkoły.

Szczegółowe zadania i kompetencje Rady Rodziców określone są w Statucie ZSM CKP Nr 2 w Białymstoku oraz w regulaminie Rady Rodziców.

Zasady i tryb przeprowadzania wyborów do Rad Oddziałowych i Rady Rodziców Zespołu Szkół Mechanicznych CKP Nr 2 w Białymstoku określa ordynacja wyborcza.

Adres e-mail:  radarodzicow.mechaniak@wp.pl

Opłaty za internat, wyżywienie, obiady (do 10 każdego miesiąca) prosimy wpłacać na nr konta 65 1240 1154 1111 0010 3578 7359

Wpłaty na Radę Rodziców i Fundusz Pomocy Szkoły nr konta 87 1500 1344 1213 4002 8779 0000