2018/2019
 
 
 
Data Imię i nazwisko Osiągnięcie Nazwa konkursu, olimpiady Kategoria, zasięg

Nauczyciel prowadzący/
opiekun

24 października drużyna ZSM I miejsce Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Dyrektora II LO z okazji "Święta Szkoły" wojewódzki Jakub Jakubiec
20 września uczniowie ZSM I miejsce współzawodnictwo sportowe chłopców szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego w roku szkolnym 2017/2018
 
wojewódzki

nauczyciele wychowania fizycznego

6 września

Jacek Adamczuk
Szymon Dąbrowski
Rafał Jakimiuk
Damian Leonczuk
Krzysztof Kirpsza
Jakub Koszczuk
Patryk Wądołowski
Michał Wiszowaty
Piotr Wojtach
Aleksander Andrzej Zajko

stypendium   stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za innowacyjną myśl techniczną miejski  
6 września

Daniel Białomyzy
Szymon Czech
Jakub Dakowicz
Karol Dziubek
Grzegorz Giermoła
Kamil Kluczyński
Kamil Kopiczko
Rafał Korżyński
Daniel Lipnicki
Mateusz Lengiewicz
Maksymilian Jakub Mierzwiński
Jarosław Mikołajczuk
Ewa Minkiewicz
Aliaksei Rapeika
Szymon Śliwowski
Sebastian Truszkowski
Mateusz Woronowicz
Paweł Zalewski
Mateusz Zamojski
Piotr Żurawski

stypendium  stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za działalność artystyczną miejski  

 

3 września

 

Bartłomiej Januszewski
Krzysztof Czerech

medal "Diligentiae - Za pilność" medal przyznawany przez Prezydenta Miasta Białegostoku miejski  


 


 

 


 

 

2017/2018

 

DATA

IMIĘ I NAZWISKO

OSIĄGNIĘCIE

NAZWA KONKURSU, OLIMPIADY

KATEGORIA, ZASIĘG

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY/
OPIEKUN

17 czerwca

młodzieżowa orkiestra dęta

I miejsce

Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych

ogólnopolski 

kat. Musztra paradna - mała orkiestra

Franciszek Mocarski

17 czerwca

młodzieżowa orkiestra dęta

III miejsce

Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych

ogólnopolski 

kat. Koncert estradowy - mała orkiestra

Franciszek Mocarski

12-13 czerwca

Radosław Łukaszuk

Gabriel Supronik

Patryk Szymaniuk

I miejsce

XXII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny 

ogólnopolski

kategoria: jazda sprawnościowa samochodem

dr inż. Krzysztof Garbala

9 czerwca

Grzegorz Cichoński

Mirosław Kucbor

Szymon Sakowicz

I miejsce

I Łomżyńskie Zawody Autorskich Robotów Mobilnych

ogólnopolski

Piotr Chilkiewicz

9 czerwca

Grzegorz Cichoński

Mirosław Kucbor

Szymon Sakowicz

I miejsce


I Łomżyńskie Zawody Autorskich Robotów Mobilnych

kategoria: Escape from Labirynth

ogólnopolski

Piotr Chilkiewicz

9 czerwca

Mirosław Kucbor

Grzegorz Cichoński

Szymon Sakowicz

I miejsce


I Łomżyńskie Zawody Autorskich Robotów Mobilnych kategoria: Line Follower 

ogólnopolski

Piotr Chilkiewicz

7 czerwca

Mateusz Śliwowski

Patryk Putkowski

wyróżnienie

I Krajowa Konferencja Spawanie i Jakość

ogólnopolski

dr inż. Krzysztof Garbala

7 czerwca

Mateusz Śliwowski

Patryk Putkowski

II miejsce

Konkurs wiedzy o procesach spawalniczych

ogólnopolski

dr inż. Krzysztof Garbala

7 czerwca

Jakub Koszczuk

finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

ogólnopolski

Andrzej Krzymowski

7 czerwca

Rafał Jakimiuk

finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

ogólnopolski

Andrzej Krzymowski

6 czerwca

Paweł Rećko

MVP

(Most Valuable Player)

I Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce 3x3

wojewódzki

Jakub Jakubiec

6 czerwca

 

Paweł Rećko 
Mateusz Śliwowski
Łukasz Czech
 Paweł Kosobudzki

I miejsce 

 I Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce 3x3

wojewódzki

Jakub Jakubiec

29 maja

drużyna ZSM

I miejsce

II Turniej Koszykówki
o Puchar Marki STAG

wojewódzki

Jakub Jakubiec

maj

Krystian Mikołajuk

bardzo dobry wynik

Ogolnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta"

ogólnopolski

Alina Jakubiuk

21 maja

drużyna ZSM

III miejsce

Licealiada województwa podlaskiego
w lidze lekkoatletycznej chłopców

wojewódzki

Andrzej Nowacki

21 maja

drużyna ZSM

II miejsce

Licealiada województwa podlaskiego
w siatkówce chłopców

wojewódzki

Krzysztof Topolański

17 maja

Adrian Zając 
Damian Dzienis

finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 
- blok B

okręgowy

Andrzej Krzymowski

17 maja

Krzysztof Kirpsza

laureat

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 
- blok B

okręgowy

Andrzej Krzymowski

17 maja

Piotr Wojtach
Aleksander Zajko

finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 
- blok A

okręgowy

Rafał Żukowski

Leszek Szczesiul

17 maja

Michał Wiszowaty
Patryk Wądołowski 

finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 
- blok A

okręgowy

Małgorzata Kiebała

17 maja

Krzysztof Kirpsza
Jacek Adamczuk 

finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 
- blok A

okręgowy

Andrzej Krzymowski

17 maja

Piotr Suchocki
Kacper Dąbrowski

finalista

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 
- blok A

okręgowy

Andrzej Krzymowski

17 maja

Szymon Dąbrowski
Damian Leonczuk

laureat

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 
- blok A

okręgowy

Tomasz Dziekoński

17 maja

Jakub Koszczuk 
Rafał Jakimczuk 

laureat

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 
- blok A

okręgowy

Andrzej Krzymowski

17 maja

Patryk Putkowski

Mateusz Śliwowski

wyróżnienie

I Konkurs Wiedzy o Inżynierii Materiałowej

ogólnopolski

dr inż. Krzysztof Garbala

14 maja

 

Bartłomiej Januszewski

 

I miejsce

Young Car Mechanic

międzynarodowy

Krzysztof Czerech

14 maja

Zespół Szkół Mechanicznych CKP Nr 2

I miejsce

Young Car Mechanic

międzynarodowy

Krzysztof Czerech

maj

Kamil Wiśniewski

III miejsce

tytuł "Technik Absolwent"

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP

ogólnopolski

kat. technik mechatronik

 

maj

Arkadiusz Raducha

II miejsce

tytuł "Technik Absolwent"

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP

ogólnopolski

kat. technik mechatronik

 

maj

Adam Charkiewicz

II miejsce

tytuł "Technik Absolwent"

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP

ogólnopolski

kat. technik mechatronik

 

11 maja

ZSM CKP Nr 2

I miejsce

XIV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie ph. "Młoda Krew Ratuje Życie"

wojewódzki

Elżbieta Cieszkowska

26 kwietnia

drużyna ZSM

II miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Koszykówce chłopców

wojewódzki

Jakub Jakubiec

25 kwietnia

Gabriel Supronik

II miejsce

XXII Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

wojewódzki

dr inż. Krzysztof Garbala

25 kwietnia

Radosław Łukaszuk

Gabriel Supronik

Patryk Szymaniuk

I miejsce

XXII Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

wojewódzki

dr inż. Krzysztof Garbala

14 kwietnia

drużyna ZSM

III miejsce

Turniej Piłki Nożnej Klastra Obróbki Metali

Metal Klaster Cup

miejski

 

Marek Bezubik

 

12 kwietnia

Jakub Fronc

III miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Pływaniu

wojewódzki

Marek Bezubik

6 kwietnia

 

Bartłomiej Januszewski

 

III miejsce

Young Car Mechanic

ogólnopolski

Krzysztof Czerech

28 marca

dryżuna ZSM

I miejsce

Licealiada województwa podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim chłopców

wojewódzki

Magdalena Brzeska-Konończuk

27 marca

Dominik Artemiuk
Adrian Kowalczuk

I miejsce

XII edycja konkursu zawodowego
„Pokaż swoje umiejętności, zawód to klucz do sukcesu”

ogólnopolski

dr inż. Krzysztof Garbala

27 marca

Radosław Truskolawski
Kacper Wieński
Adrian Wysocki

wyróżnienie

XII edycja konkursu zawodowego
„Pokaż swoje umiejętności, zawód to klucz do sukcesu”

kat. estetyka wykonania,

ogólnopolski

dr inż. Krzysztof Garbala

27 marca

Przemysław Bochenko
Damian Jakoniuk
Karol Pawłowski

wyróżnienie

XII edycja konkursu zawodowego
„Pokaż swoje umiejętności, zawód to klucz do sukcesu”

ogólnopolski

dr inż. Krzysztof Garbala

27 marca

drużyna ZSM

I miejsce

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

wojewódzki

Radosław Piktel

27 marca

Piotr Ziomkowski 

II miejsce

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

wojewódzki,
kat. do 18 lat, do 59 kg

Radosław Piktel

27 marca

Krystian Turemka

II miejsce

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

wojewódzki, 
kat. do 18 lat, do 66 kg

Radosław Piktel

27 marca

Szymon Malinowski 

I miejsce

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

wojewódzki, 
kat. do 18 lat, do 83 kg

Radosław Piktel

27 marca

 Kożuchowski

III miejsce

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

wojewódzki, 
kat. do 18 lat, do 93 kg

Radosław Piktel

27 marca

Patryk Tymosiak 

I miejsce

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

wojewódzki, 
kat. do 20 lat, do 59 kg

Radosław Piktel

27 marca

Karol Ignatowicz 

III miejsce

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

wojewódzki, 
kat. do 20 lat, do 66 kg

Radosław Piktel

27 marca

Sacharko Mateusz

I miejsce

XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

wojewódzki, 
kat. do 20 lat, do 83 kg

Radosław Piktel

23 marca

Szymon Hościło
Mirosław Kucbor
Szymon Sakowicz

I miejsce

Ogólnopolski Turniej Robotów RoboMeeting 2018

ogólnopolski, LEGO Sumo

Piotr Chilkiewicz

13 marca

Ewa Minkiewicz

I miejsce

IX Konkurs Wiedzy
o Rodzinie

miejski

Agnieszka Rasińska

14 lutego

zespół muzyczny
Mechaniaka

wyróżnienie

V edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki „Miłość niejedno ma imię”

miejski

Urszula Grygoruk

16 stycznia

Szymon Śliwowski
Dominik Kierski
Mateusz Dec
Tomasz Stankiewicz
Daniel Białmyzy
Franciszek Mikiewicz
Paweł Zalewski
Adrian Obuchowski
Marcin Falkowski
Piotr Milewski

I miejsce

Konkurs "Kolędy
i pastorałki -
nasza tradycja
i współczesność"

miejski

Grażyna Dołubizno

Wanda Jamiołkowska

Franciszek Mocarski

16 stycznia

Kacper Szymczukiewicz
Przemysław Jakoniuk

wyróżnienie

Konkurs "Bożonarodzeniowa szopka - nasza tradycja i współczesność"

miejski

Grażyna Dołubizno

Wanda Jamiołkowska

6 stycznia

Przemysław Solniczek

IV miejsce

Ogólnopolski Konkurs z "Mitologii"

ogólnopolski

Joanna Czyżewska

8 grudnia

Michał Wiszowaty

II miejsce

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej

miejski

Szymon Surmacewicz

7 grudnia

drużyna ZSM

I miejsce

X Otwarty Turniej Unihokeja 

miejski

Radosław Piktel

28 listopada

Bartosz Dawidziuk

wyróżnienie

Konkurs czytelniczy "Czy znasz twórczość Zygmunta Miłoszewskiego?"

wojewódzki

Luiza A. Godlewska,

Ewa Zyskowska

25 listopada

Gabriel Suproniuk

Mateusz Kościuczyk

III miejsce

Rajd Terenowy "Duch Puszczy VI"

ogólnopolski

Sławomir Chilimoniuk

Mirosław Majewski

18 listopada 

Grzegorz Cichoński

Jacek Adamczuk

I miejsce

X Międzynarodowe Zawody Robotów 

międzynarodowy

Piotr Chilkiewicz

15 listopada

Michał Wiszowaty

stypendium 

stypendium Prezesa Rady Ministrów

ogólnopolski

 

10 listopada

Kamil Dzięgielewski

II miejsce

Konkurs Historyczny „Przecież tylko Polsce służę… – życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego (1867-1935)”

miejski

Wiesława Wawrzyńska

10 listopada

Szymon Suchocki

wyróżnienie

Konkurs Historyczny „Przecież tylko Polsce służę… – życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego (1867-1935)”

miejski

Anna Kucharewicz

4 listopada

drużyna ZSM

I miejsce

Puchar 10-lecia Klastra Obróbki Metali METALKLASTER CUP

wojewódzki

Marek Bezubik

Tomasz Dziekoński

30 października

Klaudia Kimborowicz

I miejsce

VII Konkurs
"Życie z FAS -
dziękuję nie piję"

wojewódzki

edycja literacka

Agnieszka Rasińska

10 października

drużyna ZSM

I miejsce

XV Jesienny Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

miejski

Marek Bezubik

3 października

drużyna internatu

II miejsce

VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Towarzystwa Internatów
i Burs

miejski

Grażyna Dołubizno

3 października

Jarosław Mikołajczuk

I miejsce

VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa RTowarzystwa Internatów i Burs

miejski

kategoria: bramkarz

Grażyna Dołubizno

wrzesień

drużyny sportowe ZSM 

III miejsce

Współzawodnictwo sportowe szkół województwa podlaskiego za rok szkolny 2016/2017

wojewódzki

Jakub Jakubiec
Andrzej Nowacki
Radosław Piktel
Krzysztof Topolański

wrzesień

Zespół Szkół Mechanicznych

III miejsce

 XII edycji Ekokonkursu „Akcja Zbiórki Baterii pod hasłem Bez stresu dla środowiska” 

miejski

Elżbieta Cieszkowska
Elżbieta Fiedziukiewcz

20 września

Grzegorz Cichoński

stypendium 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za wyniki w nauce

miejski

 

20 września

 Przemysław Jakoniuk

Szymon Andruszkiewicz

Adam Charkiewicz

Kamil Wiśniewski

Jarosław Muszyński

Mateusz Kulesza

Dariusz Łukaszewicz

Marcin Jurczak

Damian Leonczuk

Patryk Kurza

Adrian Zając

Paweł Matan 

Karol Pawłowski

stypendium 

 stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za innowacyjną myśl techniczną

miejski

 

20 września

Mateusz Bućko

Jakub Dakowicz

Mateusz Dec

Karol Dziubek

Marcin Falkowski

Kamil Kluczyński

Rafał Korżyński

Łukasz Lasota

Mateusz Lengiewicz

Daniel Lipnicki

Maksymilian J. Mierzwiński

Piotr Milewski

Adrian Obuchowski

Michał Praczuk

Dawid Pukszta

Tomasz Stankiewicz

Szymon Śliwowski

Sebastian Truszkowski

Paweł Zalewski

Piotr Żurawski

stypendium 

stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za działalność artystyczną

miejski

 

5 września

 

Bartłomiej Krynicki

Miroław Majewski

medal "Diligentiae - Za pilność"

medal przyznawany przez Prezydenta Miasta Białegostoku

miejski